Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha együttlétkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha együttlétkor nem tudtok teljesen izgalomba jönni, es emiatt az aktus is elmarad, az a partner miatt van, ugye? Mert nem eleg vonzó? A tobbi csak szépítés, hogy izgultatok stb, mert nem akarjatok megbántani a not.

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 19:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
51%
Nálam 100%, hogy igen. Nagy az étvágyam, ha mégse jön össze, az egyértelműen a vonzalom hiányából fakad.
2019. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
Kivéve amikor nem,mert mondjuk stresszel a munkája miatt,fáradt,éhes,beteg,foglalkoztatja az esti focimeccs eredménye és még kisezer dolog vonja el a figyelmét. Egy férfinak 100oka lehet hogy éppen akkor miért nem megy a produkció. És ez nem kifogás,mert ha semmi baja nincs akkor állni fog ha addig ment. Elég ha nem 100%ban koncentrál,elkalandozik az agya és már le is kókadt.
2019. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
32%
Igen...ha nem vonzó. Ahogy 1 is írja.
2019. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
73%
Igaz nő vagyok , de mikor összejöttem párommal akkor a legelső próbálkozás nála se jött össze annyira izgult. Azóta se volt gond. 10 éve vagyunk együtt.
2019. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%
Benne van a pakliban. Hány éves az illető? Az se mindegy.
2019. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm. 😔
2019. febr. 11. 19:44
 7/43 A kérdező kommentje:
30 eves. Mással nem volt ilyen gondja. Tobbszor nekifutottunk mar.
2019. febr. 11. 19:46
 8/43 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


- fáradság

- munkahelyi vagy magánéleti problémán agyalok

- túlzottan rápörgök a csajra


Sok minden lehet. Ha a csaj nem jön be de szexelhetnékem van, akkor azért megcsinálom, ha nem jön össze ott inkább más van a háttérben

2019. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
66%
Én is nő vagyok. Velünk is volt olyan mint a másik nőnek. Sőt,olyan is hogy minden istenien ment és egy váratlan hanghatástól azonnal "elromlott". Gondolom abban a 2 másodpercben nem lettem kevésbé vonzó..
2019. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy a női orgazmusnál, úgy a férfi erekciónál is közrejátszik ezer, meg egy piszlicsáré dolog, ezek közül csak egy, hogy nem tetszel a partnerednek.

32/f

2019. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!