Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatot megélt férfiakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot megélt férfiakhoz lenne néhány kérdésem (? )

Figyelt kérdés

1,Éreztétek azt egy távkapcsolatban, hogy az valamiben többet, különlegesebbet jelentett a többinél? Hogy valamiért felejthetetlenebb az, akire akár hosszú hónapokig vagy egy évig is várni kellett, hogy találkozzatok? Hogy másabb, mint azzal, akivel bármikor együtt lehettek?


2,Léhetséges, hogy a távol élő exeddel, akivel egyébként nem haraggal váltatok el, azért nem keresed fel újra mert félsz, hogy előjönnek a régi érzések és újra szenvedni fogsz a hiányától?


3,Ha volt egy távoli barátnöd, akivel nem tudtál (korod, stb akadályozó tényező) miatt vagy akkor még ezek miatt nem akartál/mertél vele komolyabbra fordítani egy kapcsolatot, akkor mi lehet az oka, hogy hosszú kihagyások után újra és újra adsz valami jelet magadról, váltasz vele pár szót, mondasz valami kedveset neki, érezteted, hogy nem felejtetted el, holott komoly kapcsolatod van?


Nyilván ahány kapcsolat, annyi féle és ahány ember...Én arra vagyok kíváncsi, férfiak szemszögéből, akik átéltek távkapcsolatot, mi lehet a magyarázat a fentebbi kérdésekre?


2019. nov. 1. 20:17
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

1, nem

2, lehetséges, de pl az exem vàrosàba szivesen mennék.

3, nem volt ilyen.

2019. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Végig ezt éreztem. Ő valahogy (már a végén?) nem.

2. Szerintem nem lehetséges. Legalább is nálam. Egy személyes találkozó viszont nemtudom milyen hatással lenne rám. De nem is akarom tudni.

3. Erre nem tudok értelmes választ adni. :D

2019. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!