Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy ők nem vágynak tökéletes nőre?

Figyelt kérdés

CSAK lehetőleg legyen vékony, csinos, hosszúhajú.

A modellek is így néznek ki hétköznap, amikor nincsenek agyonfestve, kiöltözve...


Kb. mintha egy nő azt mondaná, nincsenek nagy igényei, csak legyen a pasi magas, kigyúrt helyes férfi kb. Olyan mint egy férfi modell. Mert a modellek sem mint nagyon helyesek, inkább összhatásukban vonzóak.



2019. nov. 3. 10:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezeket a kategorizálásokat, nincs sok értelme. Függ a beállítástól, sminktől, photoshoptól, hogy hogy néz ki valaki. Én úgy azt láttam mindegy milyen volt a csaj, csak fontos, hogy vékony hosszú hajú legyen és arányos arcú.
2019. nov. 3. 10:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért szerintem amiket felsoroltál nem hozhatatlan dolgok, az arcot leszámítva.

Vékony egy kicsit tudatosabb étkezéssel bőven elérhető, a hosszú hajat pedig megnöveszted.

Kigyúrtsághoz azért elég erősen be kell termelni a kaját, a magasság meg genetika (kb mint a női arc).

2019. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet rövid hajú is, ha helyes arcú. És lehet átlagos alkatú is, nem kell vékony legyen. Ez utóbbi kicsit megfoghatatlan, de az a lényeg, hogy ne legyen túlsúlyos.
2019. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, de ne akard jobban tudni, hogy NEKEM milyen nő tetszik.

Tökéletes? Mit jelent az, hogy tökéletes? Amit zs-kategóriás magazinok szerkesztői annak mondanak? Ugyan, miért lenne az nekem tökéletes?

Bár ha nagyon filozofálunk... végülis tényleg a tökéletes nőre vágyom. Aki őszinte, hűséges, elfogadó. Aki előtt önmagam lehetek. Akivel jól érzem magam, és akivel bármit meg lehet beszélni. Mert nekem ettől lesz egy nő tökéletes.

2019. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Tökéletes az egy szubjektív dolog. Ami számomra tökéletes egy nőben, lehet más számára közel sem az. De ez fordított esetben is így van. Van olyan nő aki a kigyúrt pasikra bukik és van olyan aki a macisabb alkatúakra. Egyiknek a kigyúrt a tökéletes, a másiknak a macisabb alkatú.
2019. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!