Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nők, ha sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nők, ha sír egy férfi?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem ítélem el, viszont nekem is nyomós ok kell sírni nő létemre. A páromat láttam párszor sírni, de azt is tudtam, hogy nagyon mélyen van érzelmileg és nem akar vele manipulálni. De volt egy srác, akivel ismerkedtünk még egyetemista koromban és valami teljesen apróság miatt szóltam neki és égett a pofám, hogy a koliban az egész szint azt hallgatta, ahogy üvöltve bőg takonybuborékok között.
2019. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem itelik el.... nyilvan helyzettol fugg,mi az ami kivaltja nala.

De a ferfiak sem toleraljak ha egy no mindenen elsirja magat, komoly erzelmi megrazkodtatasnal pedig teljesen normalis ha sir egy ferfi ezert szerintem nem iteli el oket senki

2019. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"és valami teljesen apróság miatt szóltam neki és égett a pofám, hogy a koliban az egész szint azt hallgatta, ahogy üvöltve bőg "


Nyilván nagyon megbántottad. Neki meg nem volt apróság.

2019. nov. 3. 10:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyzetben nem itelik el, lagalábbis aki normális az nem.
2019. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a p.csaert lettem lepontozva ?
2019. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
az ő szemükben nem férfi egy férfi, aki sír. Ha meghal 10 családtagod akkor is kőkemény sziklaként kell állni érzelem mentesen, hogy egy nő rád fel tudjon nézni
2019. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert férfiatlannak tartják, ha egy férfi érzelmeket mutat.
2019. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Téged elmegyógyintézetbe kéne zárni életed végéig, mert folyton h..lyeségeket írsz.


Kérdező: nem ítéljük el, viszont nem mindegy az, hogy minden pitiánerért sírsz, vagy valami nyomós és szomorú dolog miatt.

2019. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem ítélem el. De ha minden hülyeségen potyog a könnye az elég kiábrándító. A nőkben is.
2019. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha nem ítéltem el, az érzelmes férfiakat mindig is kedveltem. Az olyat pláne, aki nem akar keménykedni.
2019. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!