Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyógyuló alkoholista, csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyuló alkoholista, csúnya arcú, lecsúszott segédmunkás, makacs, nehéz természetű 28 éves férfiként miért nem tombol az ölemben egy ölelő tündérlány?

Figyelt kérdés

Nekem is jár a szerelem. Én is értékes ember vagyok.


F/28


2019. nov. 4. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Tombolhatna egy üveg Jim Beam! Az még néha jobb is!!!
2019. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem jár neked semmi Balázska csak egy jó pszichológus.
2019. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem is teljesen jogos fölvetés.

Igazából az lenne a világ rendje, hogy úgy legyen, ahogyan kérdező is fölvázolta.


<Szarkazmus, mielőtt lepontoztok.>

2019. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Aztán miért is lennél értékes?
2019. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Megadtad a kérdést a saját válaszodra. A felsoroltakból ami a leginkább eltántorítja a nőket az alkoholizmusod. Persze nem mindenkit, a hajléktalan nőknél még próbálkozhatsz biztos jól el tudnátok iszogatni egy pár flakon kannásbort.
2019. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Bármelyik nő többet érdemelne annál, hogy a te hangulatjavító cukimuki szexhasználati játékszered legyen.
2019. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért vagy ilyen támadó velem szemben? Nagyon durva...
2019. nov. 4. 00:32
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem durvaság, csupán objektivitás.
2019. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
6: a Zsófi mesélte.
2019. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Tévedésben vagy, ugyanis semmi és senki nem jár neked.


Tenni kell azért, hogy kapcsolatot alakíts ki valakivel, ahogyan azért is, hogy az később elmélyüljön.


Mielőtt ismerkedni szeretnél, azt javaslom, tedd rendbe az életed, mert senki nem szeretne még csak ismerősi kapcsolatot sem olyannal, aki csak rosszat tud írni magáról.


20/L

2019. nov. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!