Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmre rá startolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmre rá startolt egy ismerőse? Ti lepattintanátok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerőse,akit még előttem ismert meg,de semmi nem volt köztük,nem tekintett rá úgy,és nem adta semmi jelét,hogy akar tőle valamit, közben összejött velem,és mi az összeköltözésig jutottunk ,de most úgy érzem bekever ez az illető.Amúgy elég jó a kapcsolatunk,de ez a dolog kezdi megmérgezni a dolgot.Kezdek elég dühös lenni,mert úgy érzem barátnőmnek imponál a dolog, még ha nem is akar tőle valamit,bár már ez is kérdőjel.Ti mit tennétek?
2019. nov. 4. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a barátnőd a hunyó. Vele beszélj, hogy állítsa le, iktassa ki. Az is beszedés, ha ennek ellenére is tartja vele a kapcsolatot.
2019. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az ismerossel van a gond, hanem azzal, hogy az az ismeros nyitott kapukat 'dönget'.
2019. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az exem az ilyeneket ugy kezelte ha akarom el lehet tàvozni. Neki nem kell olyan nö aki miatt aggodnia kell. Az neki nem is NÖ.

Masik exem meg egyszerüen kiröhögte amikor a haverjai probalkoztak be nalam. Soha nem segitett leoltani öket. A haverjaval röhögött rajtam.


Kb igy.a nönek egyböl el fog menni a kedve a masiktol

2019. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

*folyt

Ugy nyomtàk a sracok, hogy pl amikor beszalltam az exszel a kocsiba jött a haverja gyorsan valami szedett viraggal nyomulni (pittypang!!), szorakozasbol, ahogy elindultunk lefujta a szel az egeszet es ott allt egy lefujt pitypanggal. Az exem agyon röhögte akkor is az agyàt.

Nah szoval kb igy. Felül kell emelkedni a szitun. Fogd fel maskepp.

2019. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 07:09


Azt mondta nem akarja kiiktatni,mert mint ember kedveli,mert csak barátként tekint rá és nem akar tőle Semmit.

2019. nov. 4. 07:40
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor hivd meg vacsorara spanolj a sraccal.

Tipukus az is amikor az ellenseghez kerülnek direkt közel.

2019. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már ilyen helyzet. Egy közös ismerősünk próbálkozott nálam pedig tudta hogy van barátom. Konkrétan sehová nem hívott meg nem kért randit, de látszott rajta, hogy akar valamit. Én próbáltam vele kicsit távolságtartó lenni, de akkor sem állt le. Persze én is megkaptam a barátomtól, hogy ez az én hibám meg féltékeny is volt egy kicsit, pedig nekem csak egy ismerős volt semmit több. Aztán amikor már semmi nem jött be a barátom segített. Akkor állt le végleg amikor egyszer hívott és a párom vette fel a telefont. Azt mondta most éppen nem vagyok itt és kicsit elbeszélgettek. Semmi bunkót nem mondott neki szimpla beszelgetés volt, de utánna abbahagyta. Szerintem a barátnőd sem akar semmit csak a srác hisz többet. Ha a tudtára adta és ezek után is nyomul akkor neked kell valahogy a beszélni vele.
2019. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedveli..es meg fel is vallalja. Mondd meg neki kulturaltan, amit az elozo lany is irt, akkor lehet tavozni. Ignorald egy kicsiket hidd el, csak nyerhetsz vele. Vagy megszabadulaz ideje koran egy ilyen embertol vagy koppan egyet hogy te megsem vagy neki olyan biztos pont.
2019. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
verekedjetek meg, mint a csimpánzok a nőstényért.
2019. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit, ha a barátnőd nyitott rá. Ha be tud kavarni, veszett az egész.
2019. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!