Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha kiderülne a szerelmetekről?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne, hogy korábban néhány nővel szexelt már pénzért? Szóval hogy ő kapta a pénzt, viszont ő soha nem fizett szexért.


Őszintén gondoljátok át, hogy mit tennétek... Tegyük fel, hogy 2-3 hónapja jártok, dúl a szerelem, minden klappol, az ágyban is fergeteges stb.


A "felgyújtanám", "felpofoznám" stb tinilányos válaszokat mellőzzük. Kort is kérek írni.



2019. nov. 4. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Felgyújtanám aztán felpofoznám. Vagyis inkább fordítva.
2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Én még a kapcsolat létrejötte előtt megérzem azt, ha valakivel ilyen szinten nem stimmelnek a dolgok. Úgyhogy kizárt, hogy ilyen valakit egyáltalán vonzónak találnék.
2019. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már meg is van az első negatívra értékelt válasz. Köszönjük szépen! Remek ember lehetsz. Biztosan nagyon sok barátod van.
2019. nov. 4. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Megkérdezném, mennyi a tarifája, és megpróbálnám kiszámolni, hogy akkor mennyivel tartoznék neki, ha nekem is fizetnem kellett volna. Egyébként nem különösebben mozgatna meg, nyilván tudtam előtte is, hogy szexelt mással, most hogy ezért pénzt is kapott, nem teljesen mindegy?
2019. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Második! "Úgyhogy kizárt, hogy ilyen valakit egyáltalán vonzónak találnék."

Ez nincs a homlokára írva. Az általános viselkedéséből sem, meg úgy kb semmiből nem lehet erre következtetni.


A kérdés az volt, hogy mit tennél, HA... Nem adok negatívat, de pozitívat sem.

2019. nov. 4. 20:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Harmadiké az első rendes válasz, ő elolvasta a kérdést rendesen. Köszönöm. Már csak a korotokat kérném leírni.
2019. nov. 4. 20:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugoggyámá le a pîcsâba. 36/n

Köszi a pontozást.

2019. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Mit tennék? Küldeném vissza dolgozni a curva bácsit, a 60%-ot meg leadja.
2019. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Büszke lennék magamra, hogy ilyen jó pasit sikerült felszedni. Aztán valószínűleg már nem tudnám tisztelni. Hasonló helyzetben egy nőt sem, és nem teszek különbséget.


30n

2019. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok no, de a felgyujtos comment nagyon tetszett :))


Ha ferfikent tudnam meg ugyanezt egy norol akkor attol fuggoen hogy meg csinaljae dontenek. Szerintem nem baj ha valaki prosti volt csak merje felvallalni es tudjonbuszke lenni magara. Olvass kicsit a temaban :)

2019. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!