Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szakítás többnyire presztízs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás többnyire presztízs vesztés is?

Figyelt kérdés
Két kapcsolatomban is előfordult már, hogy azt éreztem már nem tudunk megújulni, jobb lenne békésen elválni. Mikor ezt felvetettem, foggal-körömmel ragaszkodni kezdtek, majd amikor gyanútlanul folytattam tovább velük, egyszer csak kibukott, hogy megcsalnak, másfelé kacsintgatnak, éppen csak nem várnak már gyereket az új valakivel. tehát mintha csak az lett volna a bajuk, hogy nem ők kezdeményezték a szakítást.
2019. nov. 5. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okvetlenül van így, de előfordulhat, ám nem törvényszerű.
2019. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesnek tartom, hogy ez annyira számít egyeseknek, hogy emiatt játszmázásba kezdenek. Olyan gyerekes.
2019. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül presztízsveszteségnek mondanám, vagyis nem mindenesetben ez az oka. Van, aki egyszerűen csak kapcsolatfüggő, és retteg attól, hogy egyedül marad. Már nem szeret annyira, de inkább bent marad egy langyos kapcsolatban... és persze elkezd kikacsintgatni, beszervezni a következőt, hogy tudjon dobbantani, és ne lehessen rá esély se, hogy egyedül marad.
2019. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!