Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hol koltoztetek először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol koltoztetek először össze a pártokkal? (Szülők, nagyszülők, albérlet, saját ház).

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Albérlet. Én úgy gondolom, hogy ez az egyetlen értelmes opció.

Szülőkhöz, nagyszülőkhöz nem költözünk, ez alap. Olyan helyre se ahová az anyós át tud jönni papucsban. Akármilyen jó is a viszony az együttélés teljesen más szituáció és rengeteg kellemetlen szitációt fog szülni ha a szülők nyakára költöztök.

A saját házat meg egy pár éves vagy hónapos kapcsolatocskába én nagyon elhamarkodottnak érzem. Úgy több milliós közös dolgot venni valakivel, hogy még együtt sem éltetek szerintem nagy felelőtlenség. Ha az egyik félnek van háza oké, be lehet a másikat költöztetni de ennek is megvan a módja és ideje.

Tényleg az albérletet gondolom az egyetlen olyan opciónak ami nem felelőtlenség vagy rossz döntés. Ketten vagytok, senkit nem kell kerülgetni, jól kijön hogy anyagiakban mennyire tudtok megegyezni, de ugyanakkor ha nem működik bármikor anyagi hátrány nélkül szét lehet cuccolni rövid időn belül.

2019. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van saját lakásom, így kézenfekvő volt, hogy a párom költözik hozzám.
2019. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Albérlet. Semmiképp nem költöztem volna össze szülőkkel.
2019. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tudtak venni lakást a szüleim, egyedül költöztem be, majd megismertem a páromat kb. fél év múlva, neki is volt lakása, szintén a szülei tudtak neki venni. Egy ideig kétlaki életet éltünk, majd 4 hónap múlva összeköltöztünk hozzám, az övét kiadtuk.
2019. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Albérlet, majd saját ház. Sosem laknék szülőkkel, nagyon nem egészséges dolog.
2019. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Albérlet.
2019. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Albérlet. Az én albérletem volt, oda költözött ő is és együtt fizettük tovább. Most vettünk közösen lakást.
2019. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!