Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van itt olyan kóztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan kóztetek aki 50kg alatt van? Hany cm tarsul ehhez a súlyotokhoz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 10:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
4%
Nincsenek-)
2019. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
Voltam 47.8 kg, ennyivel akartak bevinni a kórházba feltáplálásra. Köszi, azóta inkább sportolok és egészséges 64 kiló vagyok 170 centihez. :)
2019. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
Voltam, 151cm magas vagyok. Már egy ideje nem mentem 50kg alá, és így jobb. Sovány voltam 50kg alatt, gyakrabban kaptam el betegségeket, gyengébb volt az immunrendszerem.
2019. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
158cm vagyok es 48kg.
2019. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%

a barátnőm 45, 165

tökéletes. :)

2019. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
6%

Jelen.

48kg és 166cm vagyok. :)

2019. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek,aki sportol irja ki azt is hogy mit sportol,köszi
2019. nov. 7. 10:37
 8/34 anonim ***** válasza:
51%

163 cm vagyok, és jelenleg 55 kg, de voltam már 50 kg, sőt, alatta is.

Mivel homokóra alkat vagyok, tehát nagyobb a cicim és a csípőm, ezért sosem tűntem vékonynak, viszont az arcomon nagyon meglátszik ha soványabb vagyok.

2019. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
21%
2-es vagyok, terepfutás és kondi :)
2019. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
5%

Ha hízni akarsz, első sorban nem sportolni kell, hanem ennyi. Vannak kalkulátorok, ami kiszámolja nagyjából a kalóriai igényedet, hogy mennyi kalóriát éget el a szervezeted csak mert létezel és ellátod a mindennapi dolgait. Na ennél neked több kalóriát kell bevinned mindennap, így azt rajtad magad. S ha nem akarsz zsírosodni, akkor kell edzened, hogy ez megkössön izomnak.


Szóval kb naponta 5x kéne étkezned, főleg fehérjét bevinned (rizs, hal, csirke, tojás, diófélék) és emellé egy kevés szénhidrátot (kelt tészta, péksütemény), nézz után.


Viszont ha edzel, kalóriát égetsz el, ez le kell vonnod abból, amit az nap bevittél, így még többet kell bevinned. Hízni sajna nem lehet olyan gyorsan, mint fogyni, így sokkal nehezebb és sokkal több munkát igényel. A diéta a legfontosabb. Ha nem viszel be elég tápanyagot, egyszerűen nincs mi rajtad maradjon. Csak azért fontos megválogatni, hogy mit viszel be és azzal mit csinálsz, hogy ne dagadék legyél, hanem egy szép formás nő.

2019. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!