Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van itt olyan kóztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan kóztetek aki 50kg alatt van? Hany cm tarsul ehhez a súlyotokhoz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 10:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat sok elírásért, siettem, remélem azért érthető.
2019. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Voltam 48 170-hez,de nem tudtam sokáig tartani, csak 1 hónapig. Az 52-t is csak nagyon nehezen.Most azt eszek és akkor amikor megkívánom, de nem zabálok mindent össze-vissza,tornázok és 58 vagyok. Csak több ne legyen.
2019. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
47%
"Ha hízni akarsz, első sorban nem sportolni kell, hanem ennyi." - Cáfolom, ez részben genetika is. 3-as vagyok. Nekem a tánctanulás, az erősítő torna, a jóga, a futás jött be az életembe, előtte bármennyit ehettem, nem mozdult meg fölfelé a súlyom, a mozgással sikerült kimozdulnom a soványságból, de most sem tudok nagy léptékben hízni, ha nem sportolok, akkor is inkább lefelé indul meg a testsúlyom. Nem tudok zsírra hízni, csak izmot tudok magamra szedni, ami meg is marad, de az csak sporttal megy.
2019. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Voltam 48 kg 162 cmhez, de elol deszka hatul lec tipus nekem se jott be.

Most 58, de teljesen jo.

2019. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
40%

168 centi vagyok, voltam 43 kiló, az kevés volt, 48 kilóval gyönyörű lánynak éreztem magam. Jelenleg 53 kiló vagyok, és gyönyörű nőnek érzem magam.


Kell egy kis husi/puhaság

2019. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

A barátnőm 165 cm és 48-50 kg körül alakul a súlya.


Ja és formás segge és magához képest kerek, formás mellei vannak (nem két bimbó a semmi közepén), szóval vékony, de mellette formás ott ahol kell. Ilyen is van. A bordái kicsit kilátszanak.

2019. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
36%
Általánosban voltam szerintem 50 kg alatt, mindig is szerettem jókat enni és főzőcskézni.
2019. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
30%

"Ha hízni akarsz, első sorban nem sportolni kell, hanem ennyi."


Sportolni ÉS enni. Ha nem akarsz telibeszart búvárruha külsőt, akkor normális kaja kell és rendes edzés. Akkor tudsz izmot építeni és nem csak egy nagyobb darab löttyedék leszel.

2019. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

158 centi és 47 kiló vagyok.

Már nem akarok hízni, így jól érzem magam.

2019. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

13 és 18


Talán illet volna végig olvasni, amit írtam.

Olyan meg nincs, hogy genetika. Valakinek gyorsabb az anyagcseréje, nagyobb a tápigénye, akkor neki annál több ételt kell bevinni a szervezetébe. Azért ez nem rakétatudomány. Én nem írtam, hogy hú de egyszerű, de az elmélet mögötte végtelenül egyszer.

2019. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!