Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van itt olyan kóztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan kóztetek aki 50kg alatt van? Hany cm tarsul ehhez a súlyotokhoz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 10:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
167cm 48kg... nagyon szeretnék hizni 10kg-ot de ha 5öt sikerülne én már annak is örülnék. Ha valakinek van tippje azon tul h "egyé" szóljon. Ahhoz képest h mennyien irigykednek a vékonyakra, szerintem semmi előnye nincs...
2019. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
21 éves koromig 48 volt a versenysulyom 175 centihez. Ma senki nem hinné el😀 Na, a mostani se jobb, inkább a kettőből vinnék egy átlagot, ha lehetne🤔
2019. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
164 cm 49 kg
2019. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

170 cm a 47 kg-hoz. Az ennyire vékonyságnak már szerintem sincs semmi előnye. Egészségtelen, kifejezetten csúnyít. Ha megölelne, hozzám bújna valaki, csak a kiálló csontokat érezné, se mell, se fenék, se comb, semmi. Az arcom is beesve, bőröm megereszkedve, ráncosan, pedig még nagyon nincs itt az ideje.

Egyek, ja, köszi. Ha volna étvágyam, de nincs, van helyette ideg + keserűség. Ráadásul minőségileg és mennyiségileg is megfelelően kellene táplálkoznom, különben semmi sem szívódik fel, csak áthalad rajtam. Utóbbi szerintem a legtöbb hasonló gebéről elmondható, de sokan nem is tudnak róla, hogy a glutén, a tej meg még sok-sok minden az ő szervezetüknek nem barátja...

2019. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!