Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes kezelni ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes kezelni ezeket a helyzeteket a párunk családjában ahova kerültünk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan rokonokra a párunk családjából,aki belül érez de nem jól mutatja ki,érzéketlennek tűnik.Sogornő,anyós-jelölt,egyéb rokonok olyan furák egymással is. Kimértek a saját gyerekükkel,az arcukon mindig az látszik,hogy elegük van utálnak élni. Én szeretek és tudok sokat beszélni de nem lelkesedhetek ott fel mert mindenki olyan karót nyelt. A párom magasról tojik az ilyesmire nem érdekli én meg a fagyott légkört látom a családján. Mindig próbálok rájönni hogy lehet a szeretetet ilyen bénán kimutatni egymás felé. De saját maguk közt is. Nem nem én vagyok kirekesztve,benn vagyok jó is csak én azt szoktam meg hogy nevetünk nemcsak dícsérünk hanem agyon dícsérünk mindent,nevetünk. Párommal jól megvagyunk mi,a családja olyan kimért mindenkivel. Jobbnak látom már ha csak leülök aztán ha kérdeznek reagálok de nem vigyorgok ott.

#feszültség #kimertseg
2019. nov. 8. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak sajnos ilyen családok is.Szerintem kezeld úgy ahogy eddig őket ha jó nekik így is akkor nincs probléma.Nem tudsz velük mit kezdeni!
2019. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Sosem "fúrtak" engem,nem bántottak.Egymással is olyanok mint aki egy kisebb karót nyelt nincs rá más kifejezés. De bennem feszültséget okou utólag egy ilyen helyzet napokig emésztem.
2019. nov. 9. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bírom az olyanokat, akik sokat beszélnek, mert ők sosem mondanak semmit, csak beszélnek. Lehet ők is a bőbeszédűséged okozta sokk miatt ülnek csöndben. Nehezen lehet át ilyet elviselni.
2019. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az exem családja volt ilyen. Érzelmi analfabéták. Ők ugyan folyton járatták a szájukat, de komoly, vagy érzelmi dolgokhoz nem volt szavuk, szókincsük, akkor nyelvek karót.

De nem ezért váltunk szét, bár ennek is volt szerepe benne

2019. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!