Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, aki beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, aki beleszeretett a szeretőjébe? Ès ha igen, hogyan tett pontot az érzései végére?

Figyelt kérdés

Eljött ez a nap is, hogy megkérdőjelezzem saját intelligenciám valósságát. Kétlem, hogy okos emberre vall, hogy tudva egy kapcsolatáról, hogy a másik fél sehogyan sem áll hozzá, belészeret. 36 éves nő vagyok. A szabályok tiszták voltak, tartottuk magunkat hozzájuk. Barátság extrákkal. Az ismerettség még gyermekkorunkba nyúlik vissza. Az együtt töltött idő fantasztikus, de csupán ennyi.

Beleszerettem. Nem tudom, mikor. Amint ráébredtem, kiléptem. Természetesen ő nem tudja az igazi okot, de nem volt ellenvetése, talán már másnak készítette elő a terepet. Nem tudom. Viszont, mint írtam, régi ismerettség. Ahányszor rám ír, hogy mi van velem, a falat kaparom. Hiányzik. Mindig. Ő azt írja, boldog és jól van. Én pedig...nem tudom, mit kell tenni. Legjobb lenne nem látni, de rengeteg a közös ismerős. Kitörölni facebookról és a világ végére költözni, de ezek nem lehetséges opciók. Valakinek ötlet?


2019. nov. 9. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ehhez diploma kell, hogy rájöjj... Te vagy az ingyen szexbaba, ennyi.
2019. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Komolyan, mintha nem emeltem volna ki, milyen kapcsolat volt köztünk. Tudtam, mire "használjuk" egymást. Amit nem értettem, hogy miért írt azután is, mivel ha azért ír, hogy találkozzunk, benne vagyok, de nem. Általában nem is voltunk egy városban, amikor mostanság rámírt. Vagy dolgozott, vagy csak jó éjt kivánt, vagy semmi más nem írt, mint megkérdezte, hogy vagyok és a válaszom után el is tűnt.

Eddig tiszta volt, miért ír, nem vagyok teljesen hülye. A kérdés azok után merült fel bennem,miután már nem akart semmit. Szexet sem.

2019. nov. 10. 18:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Ettől még talonban tarthat, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat, ha később szüksége lesz rád. Csinálták ezt velem, tehát utólag már tudom.
2019. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért ír, mert nem tudja, hogy változtak a játékszabályok, szóval részéről miért is ne írna?

Azért ne hibáztasd, mert te nem vallod be, hogy érzéseid lettek.

Most vagy bevallod és ki tudja, akár lesz ebből kapcsolat.

Vagy veszel egy levegőt, bevallod és elköszöntök. Ha van esze és némi érzelmi intelligenciája, nem fog keresni utána.


De ne nyivákolj (már bocs) valami olyan dolgon, amiről nem tehet, mert nem vagy őszinte.

2019. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Tegnap beszéltünk. Nem fogom bevallani, hogy érzéseim lettek, viszont nem tartom többé magam a barátság extrákkal dologhoz sem.

Még maradt annyi bennem, hogy kultúráltan tudjak választ adni, ha megkérdezi, hogy vagyok, aztán ismerve őt, ez is abba marad.

Elnézést, hogy nyavalyogtam, nem tudtam külsősként tekinteni a próblémámra. És köszönöm a válaszaitokat. Mindenkinek csodás napokat!

2019. nov. 11. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!