Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 46 éves nő vagyok, aki belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves nő vagyok, aki beleszeretett egy 27 éves fiúba. Volt valakinek ilyen kapcsolata? Hogy alakult?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam volna, hogy ez megtörténik velem, de nem tudtam nemet mondani, és összejöttem vele. Azt mondja szerelmes, nem akar gyereket, nem érzi a korkülönbséget, velem akar lenni. Én pedig amellett hogy nagyon boldog vagyok, nagyon szomorú is, és félek a jövőtől.

2019. máj. 3. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Tök reális, hogy félsz a jövőtől, de miért vagy szomorú?

32/f

2019. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg élvezd ki a helyzetet és ne a jövővel foglalkozz, mert úgyse tudod mi lesz.
2019. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 mert nem vagyok 20 évvel fiatalabb, és nem élhetem le vele az életem. :)
2019. máj. 3. 17:11
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Naaa ez azért nem olyan, mintha egy 17 évesbe szerettél volna bele.

Lehet hogy a barátod fiatalabb nálad, de már messze nem fiú, hanem egy férfi, aki remélhetőleg el tudja dönteni, hogy mit akar.

A jövő meg mindenki számára bizonytalan. Döntsd el hogy tényleg bízol-e benne, és hosszú távon is szamithatsz-e rá, és hozd meg a döntésedet.

2019. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
örülj neki hogy az aszott tested kell egy fiatalnak, és ne szomorkodj...
2019. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

#3. Pedig ha előveszed a matekot, 46 évesen könnyebben leélheted vele az életedet, mint 26 évesen. :D. Oké, oké, értem én, hogy realistán nézed, hogy megöregszel, aztán lelécel, de most az sem feltétlenül vagy hátrébb. Ha ez mondjuk 4 év múlva lesz, akkor majd akkor jössz össze korodbelivel.

Szereted bakki... viszonozva is van, nem szomorkodnod kéne te! :D

32/f

2019. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
jókat röhög rajtad a haverjaival
2019. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Rosszindulatú kommentek level 10000... :D
2019. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
A pillanat, amikor minden működik és jön a női kombinálás. 😂😂😂🤞🤞🤞
2019. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
Élvezd a dugópajti szerepet és felejtsd el e kötöttségeket és a problémákat.
2019. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!