Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szomorú ez? Külsőségek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szomorú ez? Külsőségek, elvárások?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem ítélkezem mielőtt ezzel jöttök,sőt én magam is beálltam a plasztikáztassunk,járunk dokihoz fél évente,hogy olyan egyen fejünk legyen sorba...

Így nézem a facebookot vagy bármit élőben is a legtöbb nő aki szép azon én mint mondjuk nő simán látom,hogy itt ott plasztika,töltések,botox ezaz...azok a lányok meg akik átlagosak,semmi palsztikázás már full csúnyának számítanak kivéve persze,ha termsézetesen szépnek születtek,de ebből még midnig kevés van.

Nem szomorú ez,hogy nekünk nőknek a fele fizunkat erre kell költeni? Ha nem megyünk szépeítkezni plasztikushoz akkor már rondák vagyunk? Engem elkeserít ez a trend. Most is láttam épp vlaami ismerősömöet házasodott srác erre nője feje konkrétan olyan plasztikás,hogy azon nincs egy mm se eredeti. ÉS tényleg szép,mert full esztétikus,nem túlzó stb..de akkor is már ez az elvárás ?

Akármilyen csoportokat nézek a férfiak mindig iylen szét palszitkázott fejű csajokat raknak ki ,hogy istennő és ha vlakai írja,hogy amúgy ez palsztika mert amúgy 10 éve full ronda volt anő akkor törlik a kommenteket meg jön az,hogy irigy vagy. Egy természetes átalgos csajra meg,hogy te meg jó rond vagy.....


2019. nov. 9. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Láttad te, hogy Demi Moore lányai hogy néztek ki plasztika előtt? Kár, a gyerek a szülők eredeti vonásait öröklik.
2019. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Nőként írom, hogy szerintem teljesen felesleges ez a rondavagyok hisztéria. Gyönyörű nők mászkálnak az utcán, tele komplexusokkal, mert a facebookon, instagramon meg mit tudom én még hol agyon plasztikázott nők vannak, teljesen szimmetrikus arccal, tökéletes testtel.


Ha egy kicsit jobban elfogadná magát mindenki, akkor máris nem lenne tömeghisztéria ebből.

Ha egy férfinak meg azért azért nem kellek, mert nincs botox a számban, meg nem tökéletes az orrom, akkor így járt.

2019. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Kamu kérdés.
2019. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1, és akkor mi van,ha eredeti géneket öröklik a gyerekek? Majd ők is elmennek sebészhez amikor felnőnek és ennyi. Vagy a nő választ egy helyes pasit és máris több esély van arra,hogy szép gyerek lesz :D

2, az a baj ma már nem csak instán meg facen van ez,hanem élőben is egyre több a tökéletesre töltött,plasztikázott fej és ma már ez olyan elvárás szerintem mint az,hogy járj fodrszához vagy kozmetikushoz.. Ez a gáz szerintem,mármint az,hogy ma már tényleg az számít csak szépnek aki így képes kinézni az orvosok által,aki meg nem az a férfiak szemében tényleg ronda.Nyilván vannak kivételek.

2019. nov. 9. 19:42
 5/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%

"... azok a lányok meg akik átlagosak, semmi plasztikázás már full csúnyának számítanak..."

Még sosem élted át, hogy férfiként milyen csodás érzés reggel egy olyan nő mellett ébredni, akit szeretsz, s akin nincs semmi vakolat, semmi műanyag.

2019. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Figyu, én nem sminkelek, nem járok körmöshöz, 30 múltam, 165 cm magas vagyok, 105 kg. Mégis régóta van párom, aki szeret, megbecsül így is. Sok bomba nő nem kap ennyi kedvességet, figyelmességet, mint én a kedvesemtől.


Az meg rohadtul nem érdekel, hogy tetszem-e a többi férfinek. Nekem ez az egy a lényeg és nem akarok megfelelni senki másnak.

2019. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Akinek felfújt mellű, kacsacsőrű nőre van szüksége az nem az én emberem, - maradjunk ennyiben. ;)

(mondjuk én nem is élek egyedül az más kérdés)

2019. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De, szomorú.

Ilyen tekintetben abszolút visszafejlodunk az előző allapotokhoz képest.

Pl anyáink generációja messze nem volt ilyen szépségideálokhoz hasonlítva, és még a hiressegek is jóval természetesebbnek néztek ki, mint manapság az átlag lányok az instagramon. (Nyilván nem azt mondom hogy nem voltak atmuttetett nők, de nem ez volt az átlag)

És még csak az ilyen "mű" lányokat sem lehet hibáztatni ezért, hiszen hatalmas a társadalmi nyomás,pláne a tinik felé. Gáz, és szomorú.


De...


Dél Koreában ez már tényleg óriási méreteket öltött, jóval nagyobbakat mint itt nálunk, és az ottani nők 1-2 éve tüntetésbe kezdtek ezek ellen a realisztikusnak nem mondható elvarasok ellen, és ez legalább felhívta a problémára az emberek figyelmét. Lehet ezen változtatni, de nem lesz egyszerű.

2019. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7, nem kacsacsőr..le vagy maradva egy-két körrel. A mai plasztika az olyan,hogy úgy csinálják meg a lányt,hogy azt hidd ő úgy született,totálisan realisztikus,nem túlzó .

8, ez durva nem is hallottam errpl a töntetésről. Hazánkban egyre népszerűbb amúgy,bár tény nem annyira mint külföldön,de iszonyatosan sok lány jár folyamatosan és főleg a médiában csak ilyenekt szerepeltetnek..szerintem ez nincs jó hatással senkire sem.

Az a baj ,hogy ez ellen nem is hiszem,hogy lehet tenni bármit is.

2019. nov. 9. 20:14
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
De szomoru, hogy nemelyik lany a szepsegiparnak koszonhetoen egy teljesen mas arcot varazsolhat mar maganak. Kozbe meg nemelyek olyan rondak mint a bun, meg sminkel is, csak kozel kell menni hozza.
2019. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!