Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az életnek értelme párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az életnek értelme párkapcsolat, férj, vagy gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez szemely es kor fuggo. Regrn azt mondtam volna hogy ezek kozul egyik se kell. Ma mar maskepp latom
2019. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Persze, élvezni az életet. Ez valakinek azt jelenti, hogy legyen családja, valakinek meg azt, hogy körbeutazza a világot. Minden ember más.
2019. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mert rengeteg szabadideje van így az embernek, és nem kell vesződnie a másikkal szemben, nem kell alkalmazkodnia a másikhoz, stb.
2019. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Egy ideig van, eléldegél az ember, főleg akinek eseményteli, mozgalmas az élete.


De társas lények vagyunk.


Én gyereket nem akarok soha, de egy stabil kapcsolatot igen. Párszor már hittem, hogy olyat találtam, de basszus mégsem..

2019. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én több olyan embert is ismerek, akik párkapcsolat meg gyerek nélkül élnek. Nem depresszióztak be, főleg a munka, továbbképzés, más gyerekeinek az oktatása/felvigyázás főleg nőknél az amivel töltik az idejüket. Van akinek egyáltalán nem lehetett gyereke és van aki több párkapcsolat után döntött így. Van ilyen, csak akkor szomorú az ügy, ha valaki amúgy szeretett volna családot, de nem jött össze.
2019. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Vannak, akiknek ez az összes teljesítmény és jellem(ző), amit el tudnak magukról mondani. Nekik biztosan kell, hogy valakinek érezhessék magukat.


Másoknak meg kicsit többől áll az élete, ahol ez inkább egy plusz, mint egy kötelező lépés ahhoz, hogy érjen valamit az életük a saját szemükben.


Az egyszerű embereknek biztos csak ekörül forog minden...

2019. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Én mindig szomorúnak tartottam ha valaki nem tud magától értelmet adni az életének és külső dolgok kellenek neki ahhoz, hogy valakinek érezze magát.

Gyerekem ugyan sosem lesz mert egyáltalán nem az én világom, de boldog házasságban élek. Ez-e a legnagyobb dolog amit elértem? Érzelmeket félretéve abszolút nem. Jó, hogy van, nem is akarom elképzelni nélküle az életemet. De azt is tudom, hogy megállnék a lábamon és a kapcsolatomon kívül rengeteg dolog van ami értelmet ad az életemnek, ami boldoggá és teljessé teszi.

2019. nov. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számomra nincs.
2019. nov. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha szenvedő tipus vagy akkor mindegy milyen a családi állapptod...
2019. nov. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem idővel mindenkinél kijön, hogy azért csak kellene, kellett volna.

Persze 30 évesen könnyebb utazgatni, de később 40 felé, főleg 50 évesen már látszik, hogy az emberek nem akarnak egyedül lenni és irigykednek is arra, akinek népes családja van vagy tartalmas kapcsolata.

2019. nov. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!