Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eliosz kérdése:

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy férfi, aki sajnos sok rossz dologba van benne. Tudok a sok rossz dolgairól. 3 hónapja vagyunk szeretői viszonyba.Mostanság nem nagyon keres, nem ír. De találkozni akar.

Lényeg, hogy megemlítettem neki, hogy mégis milyen viszonyba vagyunk. Megkérdezte miért? És akkor mondtam neki hogy elvileg szexpartnerek vagyunk de mégse szexelünk. Van, hogy találkozunk, elvagyunk és ennyi. Pedig a szex is nagyon jó volt közöttünk.Nekem ez így nem jó, hogy van, hogy 3 nap után ír vissza meg az, hogy mégse vagyunk úgy ahogy lenni kéne. Nem akarom így folytatni. Valami ötlet?



2019. nov. 11. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2019. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Megtetted amit kell, megkérdezted mi a helyzet köztetek (bár későn, de legalább megvolt). Ennél többet nem tudsz: ha nem tetszik ez a rongybaba szerep, amit szán neked, akkor ki kell lépned belőle, őt meg elfelejteni. Számára te ennyi vagy, de adtál egy lehetőséget hogy valami komolyabb lehessen.
2019. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki szeret és tervezhetsz vele közös jövőt.
2019. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van neki más, akitől a szex részt megkapja. Te meg jó vagy csakúgy "ellenni", ha a kedve úgy tartja.
2019. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az elején leszögeztük, hogy ez köztünk titkos kapcsolat. Ezt tudtam. De megváltozott valamiért. Alig keres, találkozni viszont akar de alig ír vissza meg mégsincs köztünk nemi viszony.
2019. nov. 11. 15:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez meg így rossz.. . Ő csodálkozott azon mikor azt mondtam, hogy milyen a mi kapcsolatunk mikor valójában nem is bujunk össze?! Minek találkozzunk?
2019. nov. 11. 15:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem mintha az ő kísérője lennék.
2019. nov. 11. 15:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon béna és minel hamarabb keress mást sokkal jobb lesz és elfelejted gyorsan!Bőven talalsz szexpartnert!!

f

2019. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Igen én is így érzem.. Leírod ,hogy mire érted, hogy ez így béna?
2019. nov. 11. 17:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, hogy szánalmas. El akar tűnni az életedből, csak gyáva közölni ezt.
2019. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!