Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eliosz kérdése:

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy férfi, aki sajnos sok rossz dologba van benne. Tudok a sok rossz dolgairól. 3 hónapja vagyunk szeretői viszonyba.Mostanság nem nagyon keres, nem ír. De találkozni akar.

Lényeg, hogy megemlítettem neki, hogy mégis milyen viszonyba vagyunk. Megkérdezte miért? És akkor mondtam neki hogy elvileg szexpartnerek vagyunk de mégse szexelünk. Van, hogy találkozunk, elvagyunk és ennyi. Pedig a szex is nagyon jó volt közöttünk.Nekem ez így nem jó, hogy van, hogy 3 nap után ír vissza meg az, hogy mégse vagyunk úgy ahogy lenni kéne. Nem akarom így folytatni. Valami ötlet?



2019. nov. 11. 14:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi :)
2019. nov. 11. 21:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Ti hány évesek vagytok? Nem véletlen akarta titokban tartani. Gondolj bele, még hánnyal van ilyen titkos szexben.
2019. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt... Ha nem akarod folytatni, közöld vele és ennyi.
2019. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!