Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kisebb buli egyik barátomnál, ahol az egyik sráccal csókolóztam, meg nagyon jól elvoltam.Nem volt teljesen józan, de azt mondta hogy összejönne velem, nagyon jó csaj vagyok.Utána pár napra rá beszéltünk msn-en és azt mondta hogy ő szeretne járni velem. Megbeszéltük hogy majd találkozunk valamikor.. de ez szóba sem jött azóta. Valamelyik nap kint voltam a barátaimmal beszélgetni, hülyéskedni erre ő is odajött, de szinte alig nézett rám. Tegnap éjszaka megint volt egy kisebb buli másik barátomnál, ahol szintén ott volt ő is. Megint ivott elég sokat, én csak mértékkel. Egyszer valahogy megcsókolt. Később elmentünk beszélgetni, megkérdeztem tőle hogy akar-e valamit, meg ha nem, azt mondja meg nyugodtan nem haragszok meg. Annyit mondott hogy nem tudja mert részeg és így neki nehéz. Beszéltem volna tovább hozzá, de megint megcsókolt, ölelgetett, puszilgatott. Most nem tudom mit higgyek.. Az a baj hogy én közbe kezdek bele szeretni.. Szerintetek lehet ebből az egészből valami? :(
2010. júl. 18. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyuszi, és csak akkor mer lépni ha ivott előtte. :)

Aranyos...

2010. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos valami alfahím a srác.
2010. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De akkor miért húzza el ennyire, és miért csak részegen mer próbálkozni? Nem hinném, hogy akkora nagy alfa lenne, de persze lehetséges.

Kérdező, mennyire vagy amúgy jó nő?

2010. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem mondanám alfahímnek :D

hát mennyire vagyok jó nő.. van akinek tetszem van akinek nem :D

2010. júl. 18. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy téleg csak akkor mer léni ha iszik, máskülönben fél

mond el neki mit érzel iránta mert lehet attol fél hogy visza utasitod vagy te nem érzel igy iránta szal mond el neki mit érzel és akor kifog derülni minden

sok sikett:D

16L

2010. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor józan kérdezz rá mégegyszer hogy akar-e valamit ha nem ad egyenes választ hagyd a francba!!!
2010. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap rákérdeztem.. azt mondta hogy nem tudja össze van zavarodva.. nálam ezzel azt érte el hogy elég volt nekem ilyen pasi nem kell az biztos.. :D
2010. júl. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!