Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás férfiakat általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás férfiakat általában mennyire zavar, ha egy lány iskolázatlan? Bármiről lehet vele beszélgetni, csak nincs iskolája.

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 14:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, van érettségim, és szakmám (cukrász)

Úgy alakult hogy külföldre kerültem és takarítottam. Találkoztam egy izmos kigyúrt helyes pasival, (rajtam van plusz bőven) és még azt is megtudtam hogy több diplomás egészségügyben dolgozó emberről van szó. Biztos voltam benne hogy amikor megtudja, hogy takarítok...vége lesz mindennek. Amíg lehetett húztam... Végül el kellett mondanom. Nem érdekelte, azóta egy pár vagyunk.

2019. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar, nem ez határoz meg egy embert.
2020. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!