Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, ezt a féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, ezt a féltékenységhez hasonló érzést? Mit tudnék vele kezdeni? Ti mit tennétek, ebben a helyzetben? L

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Tudni kell, hogy már az elején rajtakaptam, hogy társkeresőzik. Később folyamatosan nőkkel beszélgetett, úgy hogy engem órákra egyedül hagyott. Éjszaka is ébredtem már fel, arra, hogy írkál.


Nem féltékenységet érzek, de valami hasonló. Rosszul esik. Próbáltam vele beszélni, hogy engem ez zavar, de az volt a válasza, hogy nem csinál semmit, csak a szexről beszélgetnek. Engem szeret, és velem van.


Viszont én folyamatosan azt érzem mellette így, hogy kevés vagyok, nem vagyok elég jó, ha szüksége van ezekre mellettem. Pedig mindent megkap, amit szeretne.


Összeköltözést, és közös jövőt szeretnénk, de úgy érzem, nekem ez nem megy, amíg ezt csinálja.


Kíváncsi vagyok a véleményekre, és hogy ti mit tennétek ebben a helyzetben. Illetve, ha ez normális helyzetnek számít manapság, akkor hogyan tudnám jól kezelni?


Köszi ha végigolvastad.


2019. jan. 25. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Oké, most még csak a szexről beszélgetnek. Két év múlva pedig már meg is csal, mert ha addig elnézted neki ezeket a dolgokat, akkor nyilván azt sem fogod szóvá tenni.


Én szakítanék vele a helyedben... Ha akkor észbekap, hogy ezen a kapcsolatotok múlik, akkor lehet, hogy leáll ezekkel a dolgokkal és minden normálisan fog működni, de ha nem küzd érted, akkor engedd el.

2019. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne tervezz vele közös jövőt! Gátlástalan az ilyen, és nyilván meg is csalna ha lenne rá lehetősége. Engedd útjára és élje ki vágyait a társkeresőn meg alvás helyett irkáljon. Ilyen nem érdemel törődő és hűséges nőt.
2019. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked ennyire nincs méltóságod és önbecsülésed, hogy ezeket te elnézed neki, akkor szíved joga, mindenki úgy ba.ssza el a kapcsolatát, ahogyan akarja. A helyedben már a kapcsolat elején elhagytam volna, és kerestem volna egy olyan férfit, aki valóban szeret, ugyanis a párod nem szeret téged. Ezt mondja, de tudjuk, nem a szavak számítanak, hanem a tettek. Ez ilyen egyszerű. És te ilyen emberrel akarsz összeköltözni, te jó ég. És az ilyen gyökereknek van barátnőjük, a normális srácok meg egyedül vannak. Érthetetlen.
2019. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Te meg azt vedd észre: hogy teljesen jól gondolod. Nem vagy neki elég és nem is leszel. Ő még nem nőt fel érzelmileg egy kapcsolathoz. Ideje egy férfit keresned!
2019. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el Te is társkeresőzni és cseréld le ezt a bunkót!


-mi az hogy társkeresőzik, ha van párja?

-Mi az, hogy más nőkkel a szexről beszélget?

-Mi az, hogy semmibe veszi az érzéseidet?

-Mi az, hogy kérés ellenére sem hagyja abba?


Szexelni is fog mással, aztán azt mondja, téged szeret és veled van?

2019. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató!
2019. jan. 25. 10:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

mindent megadsz neki, és ő mégis ezt teszi.

magadat alázod meg, ha nem szakítasz.


egy férfi is megalázhat, de a nők a legjobban saját magukat alázzák meg, ha benne maradnak egy ilyenbe.


azon is elcsodálkozom, hogy tudsz neki mindezek ellenére mindent megadni?


hogyhogy nem ábrándultál még ki belőle, hogy tudod tisztelni?


mert én az illetőt szembe köpném, és kb. összemenne a szemembe, és nem tudnám nemhogy szeretni, de tisztelni sem.


nincs benned tartás, helyes értékrend???

2019. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Összeköltözést, és közös jövőt szeretnénk, de úgy érzem, nekem ez nem megy, amíg ezt csinálja." - de ezt minek akarnad egy eletre, ha mar most is szar? Ha mar az elejetol fogva szar volt? Minek utalod magadat ennyire, hogy hagyod magadat folyamatosan megalazni...? Termeszetes hogy ezeket erzed, hiszen folytonosan megalazod magadat, semmibe veszed, es egy kis labtorlokent elsz, akinek semmi meltosaga, buszkesege nincs. Csak azt nem ertem, hogy ha ilyen tudatosan valasztottad ezt, akkor most mire a panaszkodasz. Tok nyiltan alaz teged a hapsi, te pedig igy is belementel a kapcsolatba. Akkor minek valtozzon?

En 2 eve ugy kezeltem volna, hogy arra van az ajto baratom, takarodjal es anyadat alazzad, isten veled, szep napot. Ajto becsuk, csavo letilt, kitöröl. Nem közös jovo meg meg tonkre is teszem az onbecsulesemet egy ilyen szar senkiert, akinek az agyi szintje addig terjed, hogy "hö chat. Farok felall. Hö. Nocikenek irogatok. Haha."

2019. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaaaaaan?

Repülne...

egy ilyen görénnyel ne tervezz semmit.

2019. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy szakítanék. Mondom ezt férfiként!
2019. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!