Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 44 éves férfi gondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 44 éves férfi gondolhatja komolyan egy 28 éves nővel? Azt állítja, komoly kapcsolatot, családot szeretne.

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen okból nincs még felesége, családja? Azt mondja, nagyon szeretne egy rendes nőt, gyerekre is vágyik. Ezt konkrétan az első beszélgetésünknél mondta, egyébként az ismeretség már régről van, csak évek óta nem beszéltünk.

Nekem is nagyon szimpatikus a férfi, de nem szeretnék a naiv "kislány" lenni. Ennyivel fiatalabb nőt komolyan vehet egyáltalán?



2019. nov. 16. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%

Utoljára 49 évesen lettem apa, én nem látok ebben semmi rendkívülit.

Sokan látnak, de hát az az ő dolguk.

2019. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!