Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A model alkatú nőknek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A model alkatú nőknek lehet társ keresési problémájuk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek lehet ez nem alkatfüggő.
2019. nov. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hát. Az első barátnőm konkrétan szépségkirálynő volt. Elmondta, hogy senki nem mert hozzá se szólni, csak messziről bámulták tátott szájjal. Meg azt hitték, hogy biztos beképzelt, igy full magányos volt. Én beszélgettem vele, össze is jöttünk, pedig én egy átlagos srác voltam.
2019. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne, az előítéletek őket is sújtják, csak vajmi keveset sugároznak ebből kifele, szerintem.


Illetve attól, hogy szépek, simán lehet elviselhetetlen a személyiségük.

2019. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Van de általában hamar túllendúlnek rajta ezért résen kell lenni
2019. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Húgom konkrétan modell. Még soha nem volt kapcsolata és szűz is. Sokszor megkapja h túl szép és nem mernek hozzá odamenni.
2019. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, ha elviselhetetlen a személyiségük, vagy ha egy férfi sem néz ki elég jól számukra.
2019. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Több okból lehet. Lehet, hogy borzalmas a személyiség vagy bizonyos téren igénytelen. Meg ugye ott van az is, hogy mivel egy átlagos nőnek is olyan elvárásai vannak, amiknek a top pasik is épphogy megfelelnek, így sokan gondolják, hogy akkor egy ilyen nőnek még ennél is nagyobb elvárásai vannak. Illetve, ha top kategóriás a barátnőd, akit minden férfi akar, akkor nehéz nyugodtnak és magabiztosnak lenni, hogy veled marad.


Csak szexet könnyen szereznek, de az nem érdekel mindenkit kapcsolat nélkül.

2019. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Elmondta, hogy senki nem mert hozzá se szólni, csak messziről bámulták tátott szájjal. Meg azt hitték, hogy biztos beképzelt, igy full magányos volt."


Mondjuk aki ezt követően sem jut el oda, hogy akkor neki kéne lépni, az meg is érdemli, hogy magányos legyen.

2019. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert pl.: kibírhatatlan a stílusa.
2019. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!