Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megfigyeltetek már összefüg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megfigyeltetek már összefüggést az egyén helyesírása/írásképe és kinézete között?

Figyelt kérdés
Ha a fiú akivel beszélek, nagyon összeszedetten fogalmaz, szépen, jó a helyesírása, akkor nagy valószínűséggel jól is néz ki?

2019. nov. 17. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még az értelmi képességekkel sincs korrelációban a helyesírás. Lehet butácska embernek tökéletes helyesírása, és lehet nagyon okos embernek pocsék helyesírása. A helyesírás is egy készség, éppúgy, mint a rajz vagy zenei tehetség. Valamennyit lehet rajta fejleszteni, de alapjában véve adottság. Ezt nekem a nevelési tanácsadóban mondták.
2019. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11


Ez egy nagyon kellemes kifogás - ahogy lassan mindenre létezik rgy hasonló.

2019. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a kinézet alapján lehetne így általánosítani, az intelligencia nem a kinézettől függ, és fordítva
2019. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#6, Nem kell ilyen rosszindulatúnak lenni, és irigyelni másoktól a jó külsőt. A jó külsejű embereknek is vannak problémáik, sokszor nem is kicsik. Valamiben mindenki lehet szerencsés.
2019. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nincs összefüggés... jól nézek ki (de ez is relatív)

helyesen írni szakma után, érettségin tanultam meg!

tudtam írni csak hanyag voltam, nem figyeltem rá főleg az interneten! viszont beszélgetések során mindig is jól megtudtam fogalmazni a mondanivalómat, mert nagyon sok szót ismertem és ezen még a magyartanár is kiakadt... érettségin mikor egy műben a prostikról volt szó és valaki nem tudta az egyik szinonimáját, én meg mondtam hogy az a prosti ekkor az egyik gyerek meg bekiabálta és még szívatásból én meg mondtam neki rá legalább 14 szinonima szót :D de a lényeg az íráskép az a műveltségedet tükrözi, semmi köze a fizikai jellemvonásaidhoz...


azaz érettségi előtt nagyon gázul írtam de akkor is "jól néztem ki" most jól tudok írni és még mindig jól nézek ki... :S

2019. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!