Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradtatok barátok párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtatok barátok párotokkal?

Figyelt kérdés

Volt valaki olyan helyzetbe hogy szerette amúgy a párját és az is őt de mégis barátok maradtak csak? Szakítottak.

Amikor nem azért szakítottak mert érzelmek nem voltak hanem másért.


Nehezen ment?

Tudtatok barátok lenni vagy valójában többet éreztetek?

Meddig ment ez így?


2019. júl. 18. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én senkivel nem "váltam el" haraggal. Egy olyan volt párom van, akivel ma is szinte napi szinten beszélek, vagy legalább hetente párszor, mert olyan jó barátok lettünk. Nem azonnal a szakítás után, de amint elmúltak az érzelmek, kiderült, hogy barátként tök jól működik köztünk minden, de párként nem jött össze.

Amíg az egyik fél szerelmes, addig nem működik a csak barátság. Ha még vannak érzelmek, akkor ne erőltessétek a barátkozást, mert csak azt éritek el vele, hogy tovább szenvedtek és nem fogjátok tudni lezárni.

2019. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az első válaszolóval.

Nekem is van olyan exem, akivel jóban lettünk, miután lezártuk magunkban a volt kapcsolatot.

Ha érzelmek vannak, mikor barátkozni próbálok, akkor az szenvedés, vergődés lesz, és jó eséllyel össze is vesztek.

2019. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyikkel sem maradtam jóba. Kevés lenne rá az időm.
2019. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi ( még) nem szakítottunk.
2019. júl. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!