Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szétmentünk lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szétmentünk lehetek még barátok?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim akivel együtt voltunk kB 2 évet. Sajnos párkapcsolatra mi alkalmatlanok voltunk. Mind a ketten élni akartunk még. Viszont nem haragban váltunk el. A srác mondta, hogy szeretne velem beszélgetni meg programokat szervezni meg ilyenek. Amibe én bele mentem mert alapból havernak meg tök jó a srác. Ez így működhet?

2019. nov. 17. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a srác sosem gondolta komolyan veled.

F.

2019. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha előbb-utóbb megcsalt volna, akkor a tisztességes utat választotta (vagyis szakított). De pont azért vagyunk emberek, hogy ne az állatias ösztöneinkre, hanem a szívünkre hallgassunk. Ezek szerint neki többet ér néhány idegen punci kipróbálása mint te. Ezt szem előtt tartva fontold meg, akarsz-e ilyen emberrel haverkodni. Én nem tenném, de ez a te életed.
2019. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Szóval lennél Te, mint a fix punci, meg lenne a többi ki tudja hány. És az egész nem megcsalás, hiszen nem vagytok együtt. Kapard már össze az önbecsülésed!
2019. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

Persze, hogy lehettek.

En pont most sutottem szulinapi sutit az exemnek, akitol semmit nem akarok, csak baratsagot. Legjobb, ha az uj partner nem feltekeny (az enyem pl. egyaltalan nem az), de en nem is turnem, ha barkitol el akarnanak tiltani, ha mindenfele "hatso szandek" nelkul akarnam a kapcsolatot tartani az illetovel.


DE: Ez altalaban nem mukodik egyik naprol a masikra, ha erzelmesen valtaltok el, nekunk makdnem egy ev kellett hozza.

2019. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Még fiatal vagy ezért bedőlsz neki.

Érzelmileg nem enged el, de bárkivel összefekhet. A nem működő kapcsolatokat teljesen le kell zárni.

2019. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Így a leírtak fényében én is azt mondom, jobb hagyni őt. Te lennél az, akit talonban tart, miközben más csajokat is kezelget. Legyen benned büszkeség!
2019. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják, a szexről aligha mondott le csak a “cifrangokról”. Ha nem lesz menőjenő a nőknél akkor majd megkeres azzal hogy igazából hozzád nem fogható senki .... te meg elolvadsz és újra egy pár lesztek míg nem találja ki újra hogy neki több jár és így tovább...
2020. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha ezert szakitott, eleg lett volna, ha elmentek egy-ket szvingerklubba, meg vad szexpartikba, orgiakba.
2020. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!