Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek ugyanolyan vonzó volt a párotok, miután rövidre vágatta a hosszú haját?

Figyelt kérdés
Nejem levágatta a váll alá érő haját 1 hete nagyon rövidre. Valahogy nem tudom megszokni, olyan más így, de nem akarom megbántani. Volt már mással hasonló?
2019. nov. 17. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is megjátszotta az exem ezt. Csodálkozott, hogy nem tetszett így. Na nem ezért mentünk szét, de baromira nem jött be a dolog. Az ágyban végképp nem.


28/F

2019. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért nem merem levágatni a hajam. Tetszene nekem a rövid, a párom vágott rá egy érdekes arcot mikor mondtam. Azóta se vágtam le :D (ezután véletlenül se fogom...)
2019. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8%
Feleségem is levágatta, pedig a háta közepéig ért, amikor megismertem, és még utána is két évig. Most egészen rövid, és nagyon jól áll neki (nem igaz, hogy a rövid haj = ronda nő. Csak gyk-s fiúkák szerint.)
2019. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!