Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalnának, bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnának, bosszút allnál? Ha igen milyen módon?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Csaltak már meg, de nem szántam arra az energiámat, hogy tovább foglalkozzak az illetővel. Szakítottam, kisírtam magam, továbbléptem. Nem sokkal később amúgy őt is megcsalták, akkor jött nekem sírni, én meg csak annyit tudtam mondani, hogy megérdemelte, majd ismét ignoráltam.

Nem hiszem ettől függetlenül, hogy az élet mindig visszaadná az ilyesmit, de nem is érdekel. Kicsinyes bosszú helyett inkább a saját dolgommal foglalkozom, és haladok előre.

De ha valakinek van erre kapacitása, hajrá, amíg egy bizonyos szintet nem lép túl. Attól, hogy a másik görény, még nem jó megoldás nála is rosszabbá (pl zaklatóvá) válni.

2019. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem állnék bosszút csak otthagynám. Értékes, támogató, hűséges, normális embert vesztene a személyemben egy kósza dugás miatt, ez szerintem elég nagy bosszú.


És ez nem szentfazékság szerintem csak fölösleges henteregni a sz.rban.

2019. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem allnek bosszut. Elgondolkodnek, hogy hibaztam-e. Vegso esetben lelepnek.
2019. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megcsaltak, tudtam volna bosszut allni. mar szinte meg is tettem, tonkre tette volna az eletet... Egy pillanatra arra gondoltam hogy oke hogy o egy semmi ember, de en is az vagyok? Es akkor ugy dontottem nem tezzem meg. Orvendek hogy igy alakult, nem tudnek magammal szembe nezni hanem
2019. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!