Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm még nem csókolózott?! 25L⬇️

Figyelt kérdés

Adott egy csinos, értelmes lány barátnőm aki vágyna is kapcsolatra de ez ezért nem jó, az azért amaz meg azért...


Kezdek aggódni érte ugyanis még csókja sem volt 25 évesen. Hogyan változtathatnék a hozzáállásán? Nekem már fiatal korom óta van párkapcsolatom, sosem tudtam milyen egy szingli lét és másként látjuk a dolgokat.


2019. nov. 19. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ismerkedik azzal nincsen baj, csak ez se jo az se ez így b*ssza fel az agyát az úgy és ezeket mind én kapom meg ami már sok nekem. De a legjobb barátnőm ezért nem haragszom rá csak értitek......"


Nade meddig jutnak el az ismerkedésben? Pár napig? Vagy csak a baráti beszélgetésekig? Az még nem párkapcsolat. Ha csak arról van szó, hogy vannak ellenkező nemű barátai, de nincs párkapcsolati közeledés köztük, akkor igazából még nem történt sok minden.


Ez nem baj, ez a szükséges első lépés, csak ha többet akar, akkor tudatosítsd benne, hogy ennél azért tovább kell mozdulni.


A másik: nem lehet, hogy túlzottan maximalista? Nyilván válogatni kell, az emberhez nem passzol mindenki, de abba a hibába sem szabad esni, hogy a végtelenségig szemezget, hátha egyszer megtalálja a tökéletest (aki nem is létezik). Szóval nem szabad bárkivel leállni, de a továbblépéshez elég, ha egy jót talál, nem kell tökéletesnek lennie. Ekkor már kialakulhat köztük egy kezdeti párkapcsolat, amiben tovább lehet lépni, és a közelebbi kapcsolatban majd kiderül, hogy hosszabb távon is működik-e a dolog.


Az is lehet, hogy valóban inkompatibilis arcokkal találkozik. Ekkor járjon máshová ismerkedni, próbáljon minél több barátot szerezni.


Ilyesmik jutottak eszembe.


36F

2019. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az a baja,hogy nincs jól megba..va!
2019. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De a lány hogy érzi magát? Zavarja ez? Ha zavarja miert nem valtoztat? Vagy csak te akarsz beleszólni az életébe? Azt nem fogja értékelni
2019. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt szokta mondani hogy személyiségre bírja az illetőt csak külsőre nem tetszik neki. Aki tetszett neki az meg pechére külföldre költözött. 2 évig hallgattam a "siránkozását" utána
2019. nov. 20. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!