Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem csókolózott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem csókolózott a legjobb barátom fiával, a helyemben honnan tudnátok, hogy nem történt több?

Figyelt kérdés

Mérhetetlenül dühösen és értetlenül állok a dolog előtt, a "kedves" feleségem 1,5 hete egy céges rendezvényen mint kiderült belemászott a legjobb barátom és egyben munkatársam fiának a szájába, akit akár az apját, szinte családtagként kezeltem addig a napig...

Én aznap korábban mentem haza, rá pár napra visszahallottam, hogy a feleségem és a gyerek a kocsinál "ették egymást", valamelyik jóakaró pletykás látta és el is terjesztette..azt gondoltam ez egy baromság, ilyet kitalálni, de a nejem bevallotta, hogy igaz, mert "sok pezsgőt ivott", de minek mondta volna el, ha nincs jelentősége, egyszeri alkalom. Teljesen le vagyok még mindig döbbenve és nem tudok neki feltétel nélkül hinni, mert egyrészt nem szokott annyit inni, hogy ilyet csináljon, másrészt meg hogy a...életbe csinálhatnak velem ilyet mindketten. És nem bízom benne, hogy ez egyszeri alkalom volt, mert akkor magától is elmondhatta volna, nem megvárja, hogy visszahalljam...nagyon dühös vagyok és nem tudom, hogy mit tegyek a dologgal kapcsolatban, először fordult elő ilyesmi, de mélységesen lesújtott. Ti hogy bíznátok meg ezek után a társatokban és mégis hogy bizonyosodhatnék meg, hogy nem csalt meg?


2013. okt. 30. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted a barátod fiát, bár nem hiszem hogy elmondaná az igazat.

Vagy megbeszéled a feleségeddel őszintén, vagy semmi értelme az egésznek.

2013. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Válj el! Ha te tetted volna ezt, akkor már sokan ezt tanácsolták volna a feleségednek!
2013. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%

Kicsit érdekes a szitu!

De én ezt nem nagyon nevezném megcsalásnak mert ha Téged szeret és ezt kellőképp ki is mutatja akkor ez egy kis botlás volt szerintem sok emberrel előfordult már mondjuk velem nem :D de nem rólam van szó. Ha nem hiszel neki akkor nyomozz utána bár ez már egy kicsit beteges lenne de szerintem elsőre csak kérdezd ki mert nem hagy nyugodni a dolog! Ha úgy látod, hogy őszinte akkor nincs gond! Ha nem bízol benne ezek után akkor onnantól kezdve menthetetlen a kapcsolat.

2013. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de jó buta feleséged lehet! Nem nedvesbugyis tinilány már, hogy ilyeneket csináljon. Az hogy felöntött a garatra, az nem kifogás. Jól megalázott haver, nem lennék a helyedben. Mindenképpen vond kérdőre a feleségedet, aztán már csak rajtad áll, hogy hogy döntesz. Elbírod-e még így viselni, vagy sem.
2013. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Alkohol nélkül is ezt csinálta szerintem, és a gyerek már meg volt neki korábban.
2013. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Váláson nem gondolkodom azért, már ha nem történt ennél komolyabb és nem hazudott a képembe, mert akkor elgondolkodtató, hogy milyen nővel élek együtt. És nem értem még ha valaki iszik is (érdekes módon mégis haza tudott jönni kocsival, épp ezért nem szokott), akkor is a gyerek mégis mi a jó istent gondol, mikor volt hogy támogattam szakmai dolgokban, kiskora óta ismer és ennyire megalázó helyzetbe hozni. Legszívesebben felképelném esküszöm, de ami késik, nem múlik.
2013. okt. 30. 21:40
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Elárulnád, hogy hány éves a feleséged, és hány éves a kölök?


Ha még haza is tudott vezetni a történtek után, akkor pláne nem kifogás az ittasság. Így már tényleg gyanús, előtte is volt valami. Ne hagyd magad ember!

2013. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Bence_ ***** válasza:
74%

Srácot ne bánts.

Tiszteletlen veled. De érthető, azon az estén volt egy nője.

Pároddal beszélgess, hogy miért tette. Mi hiányzik neki amit csak így kaphatott meg?

2013. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben bizony a sràc is hibás. Házinyúlra lött.

Ennek ellenére a főbűnös mégiscsak a feleséged, vele kell elbeszélgetned.

Nem kifogás az alkohol. Pláne ha utána vezetni tudott.

Valami hiányzik neki a kapcsolatotokból?

Nekem is az az érzésem, történt ott már több is.

2013. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Nálam ez megcsalás és ok a válásra. A gyereket meg megverném.
2013. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!