Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex a kollégával akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a kollégával akinek a felesége is kollégám?

Figyelt kérdés

Adott egy munkatársam, akinek felesége van. Többet dolgozunk mi egy műszakban, mint ő a feleségével. Pár hete egy csapatépítő keretein belül kicsit többet ittunk a kelleténél, és közölte, szeretné, ha az ágyas a lennék. Természetesen azonnal nemet mondtam, ő azóta is próbál győzködni, hogy gondoljam át. Természetesen tartom magam ahhoz, hogy nem szedek szét egy családot, munkahelyet nem akarok váltani, szeretek Itt dolgozni (8órás munkarend, jó fizu, szabadhétvége, “imádomkollégák”), visszatérve normális, ha a kisördög mégis ott van bennem?! Félek, hogy bűnbe esek, pedig tisztában vagyok vele hogy NEM lehet... volt valaki hasonló szituban? Hogy mászott ki belőle?

26/L



2019. nov. 19. 22:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4! Nem a főnököm, de kicsit feljebbi pozícióban van, mint én, a felesége pedig “alattam”.


Közöltem már vele, hogy nem, csak tudjátok az, ahogy rád néz egyértelműen elindít/elindítana bennem is valamit... így nehéz, főleg, hogy sokat vagyunk kettesben a munkahelyünkön. Természetesen tartani fogom magam, köszönöm a kommenteket.

2019. nov. 21. 07:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Még ott dolgozol? Esetleg elő is léptettek? :-)
2021. okt. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!