Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar hogy ezt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar hogy ezt csinálja a kollégám?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, 3 hónapja dolgozunk egy osztályon, de már 1 éve ismerjük egymást csak eddig más részlegen dolgoztunk. Ugyanolyan beosztásban vagyunk most, egyidősek, ő férfi én nő. Eddig is jól kijöttünk, de az utóbbi időben h sokat dolgoztunk együtt még jobban megismertük egymást. Sokat dumálunk, nevetünk.

Pár hete az egyik csaj egy másik részlegről teljesen rácuppant. Facebookon írogat neki, kierőszakolta h majd talalkozzanak munkaidő után. Mondtam neki h vigyázzon mert már megy a pletyka róluk és ezt nálunk nem nézik túl jó szemmel. Mondta is h nem lesz belőle semmi, nem keverné a munkát a magánélettel. Egébként külsőre tetszik neki de azt mondta h azért vmi visszatartja meg egyébként se jönne össze munkatárssal. De a csaj továbbra se fogja az adást, a kollégám meg továbbra is dumál vele.

Nem tudom miért de annyira zavar. Mintha féltékeny lennék pedig nyilván nincs köztünk semmi. Csak ez a csaj mindenkivel összefekszik a városban, annyira olcsó. Azt hittem a kollégánál azért feljebb van a szint de úgy tűnik tévedtem. Normális h zavar h továbbra is kerülgetik egymást? Vagy mit tegyek h legyűrjem ezt az érzést?


2018. nov. 28. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Féltékeny vagy... Mi közöd a magán életéhez? Nem más nem nézi jó szemmel hanem te h nem veled akar talizgatni,és te indítottad a pletykát tuti... Detto mint ex főnöknőm,nem őt dugtam meg ezért kirúgatott. Te is kirúgatod ha nem veled jön össze?
2018. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelmű a beteges féltékenység részedről, pedig még csak nem is a pasidról van szó. :)
2018. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Irigyseg
2018. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy nincs közöttetek "semmi", de ha a részedről nem éreznél többet iránta, akkor nem foglalkoznál ilyen dolgokkal. Amúgy attól, hogy valaki nem akar összejönni a másikkal, még lehetnek jó viszonyban. Először is magadban kellene tisztáznod, hogy mit is érzel, aztán ha ez megvan, akkor beszélned kellene a sráccal erről.
2018. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az világos,hogy fèltèkeny vagy,csak az nem,mièrt is.Akkor megèrtenèm,ha kavartatok vagy hülyített volna a pasi x ideig.Hiszen akkor az èrzelmi csalódás miatt elvakul az ember.Így viszont indokalatlan,amit èrzel.
2018. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Az a bajod, hogy te rendes vagy, normálisan kommunikál a férfival, van értéked, az a csaj meg csak egy kis lotyo aki racuppant. Azzal hogy a férfi leallt vele beszélgetni, kB. Mintha azt mondaná hogy egy kis buta lotyo értékesebb, jobb mint te, aki a normálisabb.

Teljesen érthető, velem is volt már ilyen.

Utána rajottem, és neked is rá kene: a srac az aki nem látja hogy kibe éri meg befektetni energiát, és ahogy írtad, tévedtél a szintjéről.


De az is simán elkepzelheto, hogy a pali csak élvezi a helyzetet, játszik. Szóval ne hamarkodjuk el.

2018. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű féltékenység és irigység
2018. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!