Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján döntsek a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntsek a két férfi között?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy jelenleg két férfival vagyok együtt, az egyikkel tavkapcsolatban. A tavkapcsolatos férfivel 8 hónapja járunk, ebből 3at külön a táv miatt.

Ket hónapja megismerkedtem egy másik férfivel, ő közelemben lakik, elérhető, de vannak bizonyos dolgok amivel nem vagyok kibékülve.

Jobban érzem vele magam mivel mindenről lehet beszélgetni vele, értelmes, orvosin végzett, stabil állása van. Ami nem tetszik az az, hogy fegyvere van és magán hordja.

(Külföld, ez teljesen legális)

Az első férfi tőlem 8 oranyira költözött, és pár hónapon belül ismét költözik munka miatt, de lehet hogy sokkal közelebb hozzám, 2-3 oranyira kocsival.

Én csaladot szeretnék, és házasságot. Az orvos is hasonló elképzelésekkel él, viszont a tavkapcsolatban levő férfi úgy van vele, hogy majd 5 vagy 10 év múlva. Én 27 vagyok. Mind a két férfi közel 30.


Most ne menjünk abba bele, hogy ez nem etikus, ebbe keveredtem bele, és nem tudom mi alapján döntsek.

Mind a kettőt kedvelem. Én nem fogok elköltözni, mivel nagyon jó állásom van ahol vagyok...


2019. nov. 20. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami alapján akarsz. Nincs erre fix nagykönyv. Viszont az alapján, amiket felsoroltál az egyik mellett, nem véletlenül érzik húspiacnak a társkeresést a férfiak...
2019. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lachesys ***** válasza:
88%
lol. "ebbe keveredtem bele":D nagyon szar duma. egyaltalan nem szereted a tavkapcsos pasit ez vilagos, hiszen 8 honap utan meg olyan szerelemnek kene dulni hogyha az antarktiszra koltozott volna se csalnad meg. ehelyett kb az elso adando alkalommal felremesz. szamito kis luvnya vagy, nokent mondom. amugy az orvost valaszd, hisz ha mar egyiket se szereted az legyen amelyik anyagilag stabilabb. szivesen.
2019. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azok mellé, amiket leírtál róluk, most tedd mérlegre a belső tulajdonságaikat. Melyikben mi tetszik és mi nem (beszédmodor, gyengédség, előzékenység, ateizmus, küllem stb.)? Tedd a képzelt mérleg két serpenyőjébe. Valamelyik felé bizonyára kibillen ...
2019. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe keveredtél te kis szegény.

Nekem mindegy melyiket választod, mert nem tudok a gondolkodásoddal sajnos azonosulni. Össze is zavarodtam amikor azt ecsetelted ki hány órára fog lakni tőled, valahogy a mélységet, elköteleződést nem érezni egyik felés sem részedről csak a praktikumot, te már 27 vagy ők meg harminc.

2019. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Fej vagy írás....
2019. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!