Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben keres és neten nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben keres és neten nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, kivel alakulnak a dolgok, ha a közelembe van a haverjaival, de én nem vagyok vele, akkor ír néha, hogy menjek oda, vagy, hogy csináljunk együtt valamit. De ha otthon vagyunk akkor kb 10/1-2x ír.

Nekem kicsit fura így, mintha nem akarna velem írni. Én is ráírok néha, de nem akarom, hog tapadósnak/lerázhatatlannak tűnjek. De élőben meg volt már puszi is.

Véleményetek?:)

20/l 21/f


2019. nov. 21. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarna írni, ha tudtok élőben is programokat csinálni? Őszintén nem értem. Gondolom csak annyi a történet, hogy nem messengeren éli az életét, nagyon helyesen.
2019. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, én sem ott élem. De mikor pár napig nem tudunk találkozni jó lenne ha érdeklődne felőlem. Vagyis jól esne. De igazából barátok vagyunk még szóval ez elfogadható is egyben.
2019. nov. 21. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Neten pár szavakat lehet vele váltani, ha fontos, élőben be nem áll a szája. De szerintem ez a normális.
2019. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!