Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy férj más nőket megnéz neten vagy akár előben?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, mert egyik barátnőm, aki már házas kiakadt, amikor észrevette. Szerintetek mennyire természetes ez a házasságban?
2018. aug. 19. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az én férjem is szokta, de nem zavar, ha szembejön velem egy jóképű pasas, én is megnézem, sőt még ki is tárgyaljuk oda-vissza. Mivel rajongunk egymásért, és bízunk a máskban, valamint nincs önbizalom hiányunk, nem akadunk fent ilyen pitiáner dolgokon.
2018. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Normál esetben ez nem probléma. De ha féltékeny a csaj , ott szokott belőle baj penni.
2018. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Egy ferfi baratom erre ezt mondja ( hazas ) :

Huseget fogadtam, nem vaksagot!

2018. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Számomra nem az. Nézze feltűnés nélkül...
2018. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy hogyan nézi meg... Nyilván ha valaki szép, azt megnézi az ember, legyen az nő, vagy férfi. Senki nem hülye szerintem, mind tudjuk hogy a párunk nem csak rajtunk tartja a szemét egész nap. Ezzel szerintem nincs is semmi gond. Viszont néhányan ezt olyan feltűnően és bunkó stílusban csinálják, hogy az már nevetséges. Tény, hogy van olyan nő is (és pasi is) aki azért is jelenetet rendez, ha a párja egy másodpercre rápillant egy ellenkező neműre. Na ez nyilván nem normális. De az sem, ha egy jobb nőtől\pasitól már a nyálát csorgatja valaki, vagy a fejèt tekergeti, esetleg a Facebookot bámulja állandóan és nyomja a lájkokat agyba-főbe
2018. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mondjuk azt hittem a feleségek többségének rosszul esik, mert nyilván olyan nőket néznek, akik lehet jobban néznek ki. Akik esetleg még nem szültek vagy hasonlóak, picit emiatt megértettem a barátnőm kiakadását is.
2018. aug. 19. 16:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg még így belegondolva nekem is rosszul esne, ha épp szülés után lennék, tele egy csomó felesleggel meg hasonlók, erre a férjem szupermodell lányokra csorgatná a nyálát.
2018. aug. 19. 16:09
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Természetes. Miért, ő talán nem nézi meg a jó pasikat az utcán? Ha azt mondja nem, akkor hazudik. Attól hogy valaki diétázik, az étlapot megnézheti nem? Míg csak néz és nem flörtöl addig semmi gond vele.
2018. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván az ember konstatálja, ha lát egy jó csajt/ pasit, de az már szerintem túlzás, és tiszteletlenség a másikkal, ha kijelenti, hogy "fú de sármos az a pasi" vagy "de jó feneke van a csajnak". Mikor volt párom, sosem éreztem késztetést arra, hogy ilyeneket megvitassak vele, mert nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni.
2018. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó nem megvitatni kell, de besértődni se egy olyan dolgon ami teljesen természetes. Istenem..és még csodálkoztok ha a pasitok tényleg félrelép? Mit kell azon balhézni amit ti is ugyan úgy csináltok?
2018. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!