Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amint beszélek vele pár szót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint beszélek vele pár szót újra beleesek. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve szerelmes vagyok belé, de esélytelen mivel boldog kapcsolatban él, így minden erőmmel azon vagyok, hogy elfelejtsem. Néha már úgy érzem sikerül is, de aztán ha valamiért összefutunk és beszélünk néhány mondatot megint érzem, hogy nagyon szeretem. Nem is kell beszélnünk, elég, ha látom. Azt mondják, ha lesz más akkor majd elmúlik magától, de hiába látok nap, mint nap szép, okos, intelligens lányokat egyiksem tud úgy megfogni, mint ő és mindenkit hozzá hasonlítok. El fog ez valaha múlni?
2019. nov. 21. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... Ugyan ebben a helyzetben vagyok. 2 hónapig nem láttam azt hittem tulvagyok rajta. Mint kiderült mégsem. Ha lesz más tényleg elmulik, de ahoz kikell alakuljon mással egy hasonló kapcsolat
2019. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben, csak nőként. Ha nem látom, nem beszélek vele egészen jól vagyok és már eljutottam odáig, hogy nem gondolok rá non-stop, aztán ez felborul amint megpillantom.
2019. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig azt hittem, csak én vagyok ennyire szerencsétlen :_D akkor kitartást nekünk :))

#1

2019. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:)) Nem vagy egyedül 1-es. Igen, tartsunk ki, aztán csak jobb lesz! Köszi #2
2019. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet sajnos ,nő vagyok
2019. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!