Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 35 éves férfi vajon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi vajon mit fog szólni ahhoz hogy 19 évesen szűz vagyok? Nem fogok már neki kelleni?

Figyelt kérdés

Még nem volt senkim viszont ez még nem mondtam neki. Félek hogy azt fogja mondani hogy szűz kislány nem kell neki. Végülis 35 évesen ő már tapasztalt nem hiszem hogy egy olyan lányra vágyik akit tanítani kell.....

Meg nyilván nem fogok az első meg második talin lefekudni vele.

Lehet el sem mondom neki mert nagyon félek.

Csak az a baj hogy álítolag akkor is fáj az első ha tudja a fiú hogy szűz a lány....akkor velem így mi lesz?


2019. nov. 29. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Örülni fog, ritka kincs vagy.
2019. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Örülni fog. Egyáltalán nem biztos, hogy fájni fog, ha kellően el tudsz lazulni, és megfelelően felizgat.
2019. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
+1 örülni fog.
2019. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül fog fájni. Mi addig vártunk a férjemmel anno, amíg már kb a falat kapartam és csodálatos élmény maradt. Kicsit sem fájt, nem is véreztem, nagyon jó volt. 😊
2019. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Hát már ne is haragudj, de egy olyannal, aki megjárt ki tudja hány lyukat? Legyen már benned tartás. Legyél büszke arra, hogy szűz vagy.

Ugye azt mondanom sem kell, hogy nem maradna max. pár szex erejéig veled.

2019. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanez volt nálam is, 19 voltam, a pasi jóval idősebb (a tiédnél is). Nem mondtam el neki, mert féltem, hogy akkor azt mondta volna, hogy nem akar szűzlánnyal szexelni. Csak annyit mondtam előre, hogy nincs túl sok tapasztalatom. Jól alakult, nem fájt, felkészült voltam és annyira béna sem voltam. Persze volt hova fejlődnöm. Hogy te mit csinálj, azt nem tudom, mert lehet, hogy neked fájni fog vagy ilyesmi és akkor csak jobb, ha finomabb a partner. Velem nem finomkodott és elsőre kellemetlen volt, de aztán élveztem. Egyébként azért sem “buktam le”, mert hosszabb kihagyás után is simán fájhat, nem csak a szűzlányoknak kellemetlen néha.
2019. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
*nem maradna veled
2019. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Mi ez a divat, hogy a fiatal kiscsajok a sokkal idősebb férfiakra buknak? 6-os válaszát elolvasva meg egyenesen elképedtem, mert ő még a tiédnél is idősebbel volt. Komolyan, apakomplexusa van a fiatal lányoknak?
2019. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen nagy korkülönbséggel nem kellene ebbe a kapcsolatba belemenni,csak érdekesség leszel neki semmi más, aztán majd lepattint.
2019. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha zavarná, hogy valaki tapasztalatlan, akkor nem tinikkel ismerkedne, hanem a saját korosztályával.
2019. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!