Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 35 éves férfi vajon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi vajon mit fog szólni ahhoz hogy 19 évesen szűz vagyok? Nem fogok már neki kelleni?

Figyelt kérdés

Még nem volt senkim viszont ez még nem mondtam neki. Félek hogy azt fogja mondani hogy szűz kislány nem kell neki. Végülis 35 évesen ő már tapasztalt nem hiszem hogy egy olyan lányra vágyik akit tanítani kell.....

Meg nyilván nem fogok az első meg második talin lefekudni vele.

Lehet el sem mondom neki mert nagyon félek.

Csak az a baj hogy álítolag akkor is fáj az első ha tudja a fiú hogy szűz a lány....akkor velem így mi lesz?


2019. nov. 29. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
35 évesen kis 19 évest akár dugni, az már eleve sokat elárul róla :D
2019. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mi ezzel a baj?
2019. nov. 30. 11:20
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Mi ezzel a baj? Gondolkodj... Te 19, ő 35. 16 évvel idősebb. Kis túlzással akár apád lehetne. Egy 35 éves férfinek már rég azon kéne törnie a fejét, hogy felesége legyen és gyerekei legyenek. De ha neki nem nőtt be a feje lágya és tinik után kajtat, akkor nála valami hatalmas gondok vannak fejben. És lehet ezt már a saját korosztálya is észrevette és pont ezért nem is kell már a saját korosztályának. Ha egy 25-26 évessel kezdene, aki mondjuk már javában dolgozó ember, még megértem. De te 16 évvel vagy fiatalabb. 19 évesen az ember még valószínűleg iskolás. Még is mit akarna tőled? Maximum trófea lennél, hogy szexelt egy naiv kislánnyal. És valljuk be, mivel még soha nem volt senkid (amivel semmi gond nincs), tényleg naiv vagy, mert ő benne potenciális valakit látsz, mert meghülyített. Úgy össze fogja törni a szívedet, hogy csak na. Én 28 éves létemre nem kezdenék 22 alatti nővel (de inkább 24-től felfele keresgélek).
2019. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én spec észre se vettem, hogy szűz, nem is gondoltam rá, meg ezek szerint jól is csináltuk.

Nagyobb volt a korkülönbség, de 12 év múlva sem azért lett vége. De két nagyon szép gyerekünk van.

De ne félj megmondani, ha ezért lelép, hát hülye.

2019. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!