Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kért meg az orvosom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kért meg az orvosom, hogy tegeződjünk?

Figyelt kérdés
Évekig magázódtunk, de a legutóbbi alkalommal megkért, hogy tegeződjünk, mert szerinte az mindkettőnk számára egyszerűbb lesz. Nem értem a váltást, meg amúgy is azt vettem észre, hogy mindenki mással magázódik. Nekem kicsit kényelmetlen, hogy tegeznem kell az orvosomat, de mivel Ő kért meg, így belementem. Mást is kért meg az orvosa, hogy tegeződjenek? Normális dolog ez orvos és beteg kapcsolatában? Egyébként én 27l éves lány vagyok az orvosom pedig 40 év körüli férfi. Mi értelme van a tegezésnek, ha csak a rendelőben találkozunk és amúgy sem vagyunk rokonok vagy barátok?

2019. nov. 29. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Facebookon is bejelölt?
2019. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem jelölt be ismerősnek.
2019. nov. 29. 20:49
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Lehet most kezdte el zavarni hogy öregszik.
2019. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Nem teheti meg, a hivatásában elő van írva, hogy nem tegezheti a klienst.

Privátin sem kérhetne meg, hiszen te vagy a nő, csak te kezdeményezheted ezt.

Én nem mennék többet hozzá, ez a szememben hatalmas bunkóság, emberileg és orvosilag is bukta.

2019. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En is tegezem az orvosom, a háziorvost és a nőgyógýászt is. Nincs ebben semmi, nem is kell többdt belelátni szerintem.
2019. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól gáz, hogy, ő harcolta ki...
2019. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a magázódás két felnőtt között idétlen.

Nem vagy már gyerek, egyikőtök sem idős miért magázódnátok.

2019. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sok orvosom tegezodik, sokan nem szeretnek magazodnu
2019. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én az asszisztenst tegezem. Amúgy nem ismerem de mindig mondta, hogy tegezzem és kb 25-30 év van köztünk.
2019. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"a hivatásában elő van írva, hogy nem tegezheti a klienst"


Dehogy van előírva, egyszerűen csak a távolságtartás miatt használják a magázást.

Én orvostanhallgató vagyok, fiatalabb (orvos körökben a 40 körüli még bőven fiatal) orvosoknál gyakran látom, hogy a régebb óta kezelt betegeikkel tegeződnek, gondolom azért, mert tényleg egyszerűbb, vagy már olyan mély köztük a kapcsolat (pl sok esetben ismerik az illető egész családját, tudnak a magánéleti gondjairól, stb), hogy lassan inkább baráti, mint orvos-beteg viszony van köztük. Te nyilván azt akarod hallani, hogy bejössz neki, ami lehet, de nem feltétlenül van így.

2019. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!