Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az orvosom randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz az orvosom randira hívni?

Figyelt kérdés

Többször voltam már nála, megismer, kedves, érdeklődő (jobban is, mint az alap szint lenne szerintem) Nagyon szimpatikus, tetszik, de nem tudom vegyem-e a bátorságot, hogy kezdeményezzek nála.

Kb 28-30 éves lehet, én 21 vagyok, szóval nem olyan nagy a korkülönbség, ráadásul orvosis vagyok, szóval egy közös pont már lenne :D Már lenyomoztam facebookon, nem derül ki, hogy egyedülálló-e.

Szerintetek kíséreljem meg a dolgot, vagy csak leégetném magam és nem tudna komolyan venni valószínűleg?

Kicsit bugyuta kislánynak tűnhetek a kérdésem alapján, és persze, nem tudhatjátok ti sem kedves válaszolók, mi fog történni, de tanácstalan vagyok, hát csak nem árthat egy kérdés itt :)


2015. okt. 10. 14:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%
Remélem, hogy már foglalt, és nem jön össze veled.
2015. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
valaki érti az olyan embereket, mint az egyes? :D mármint ha trollkodás, akkor legalább valami minimális humor legyen már benne..
2015. okt. 10. 14:25
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Végül is mit veszíthetsz egy próbával?

Mondjuk valószínűleg akár viszonozza az érdeklődésedet, akár nem, új dokit kell keresned.

2015. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
1-es vagyok, csak a jókívánságomat akartam kifejezni, mielőtt félre értenél nem neked jó, hanem nekem.
2015. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Valószinűleg csak Stockholm-szindróma... és ezt ő is tudja, ezért nem igazán fog majd komolyan venni téged.

Ha neked igy is jó... lelked rajta.

2015. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%
Ne is vegye komolyan, remélem van is valakije, a kérdező meg irigykedni fog, talán sírva is fagad, az lenne még a legjobb. :)
2015. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Előző, ennek semmi köze a Stockholm szindrómához :D Oké, igen, kiszolgáltatott helyzetben van az orvosánál, de azért legyünk már annyira naival, hogy feltételezzük, nem bántalmazza és kínozza, sőt mi több, nem tartja fogságban a kedves doktor bácsi a kérdezőt :)


Amúgy, kérdező, ha mondod, hogy orvosis vagy, tudhatnád, hogy az etikai kódex tiltja orvos-páciens kapcsolatát. Még akkor is kiszolgáltatott helyzetben vagy, ha utána nem kezel soha, mert ilyen körülmények között találkoztatok. És nem biztos, hogy ő ezt megfelelően tudná kezelni, így szerintem még ha viszonzott is az érdeklődésed, akkor is nemet mondana a próbálkozásodra. Az meg, hogy kedves és érdeklődő, eredhet a jelleméből is, nem feltétlenül kell neked szólnia.


Én nem próbálkoznék ezzel, bár őszintén szólva, függne azért a dolog attól is, hogy milyen orvos (a nőgyógyászom például nem lenne képem randira hívni, de mondjuk egy általános orvos, akihez megfázással fordulok, vagy fogorvos már lehet, hogy más tészta lenne).

2015. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én orvos vagyok és nem venném rossz néven az ilyen ajánlatot, de ha igen, ha nem a válasz, utána kénytelen lennék az illetőt egyik általam nagyra értékelt kollégámhoz, mint orvoshoz átküldeni. Ez szerintem így etikus és korrekt.

Ó és ez nem Stockholm szindróma! A kérdező nem lett elrabolva, nem volt teljesen függő kiszolgáltatott helyzetben, és az orvos nem volt vele agresszív! Stockholm szindrómáról orvos-beteg kapcsolat esetén beszélni nem lehet. Sőt egyenesen rosszindulatú rágalom az orvostársadalom felé.

2015. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

"hogy orvosis vagy, tudhatnád, hogy az etikai kódex tiltja orvos-páciens kapcsolatát."


És? Utána nem kezeli. Na bumm. Ami meg az etikai kódexet illeti, én erőteljesen álszentnek érzem, hogy pont a MOK akarja megmondani, hogy mi etikus és mi nem az, lévén egy olyan szervezetről van szó, ami nagyjából a tagdíj beszedésén kívül semmit nem tesz az orvostársadalomért.

2015. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

persze, ha kialakulna valami köztünk, nem hozzá járnék :)

nem a nőgyógyászom egyébként :D

akik meg stockholm szindrómát írtak, egy picit el vannak tévelyedve szerintem :D

értelmes, vicces jó kisugárzású helyes férfi, ennyi a titka :D

2015. okt. 10. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!