Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol valaki egy olyan kérdésre, hogy képes lenne-e megcsalni?

Figyelt kérdés

Kikerüli a választ, elég sokszor más kérdésekre is az a válasza,hogy elvicceli.Engem meg eléggé frusztrál.Amikor nem kapok tőle egyenes választ,akkor mindig megkérdezem tőle,hogy miért nem tud egyenesen válaszolni.

Erre most csak annyit mondott,hogy csak poénkodni próbál.Meg visszakérdezett,hogy nem szeretem a humorát?

Nem erről van szó.Nagyon szeretem a humorát, viszont nem veszi észre szinte sosem,hogy közben én nekem rosszul esik,hogy kerüli a válaszadást.Mondtam neki,hogy max.azok kerülik ki erre a válaszadást,akik simán megcsalnák a párjukat.Aki nem tenné meg,az meg nyilván képes lenne nyílt, egyenes választ adni.Nem igazán értettem.Ez egy egyszerű kérdést volt.Csak egy egyszerű választ vártam volna.Nem szeretem,amikor valaki kikerüli a válaszadást.Valaki mondana erről valamit,hogy miért csinálhatja ezt?Én többször mondtam már neki,hogy ez nekem nagyon nem tetszik.És akkor is ezt csinálja.


2019. nov. 29. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Hazudni nem akar, az igazat pedig te nem akarod hallani.
2019. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyes.Nagyon is akarom hallani az igazat.Ezért kérdezem.Szeretem az egyenes, nyílt kommunikációt.Pont ezért akartam hallani.
2019. nov. 29. 21:36
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez azon kérdések egyike, amire nem létezik jó válasz. Az igenen kiakadsz, a nemet meg úgysem hinnéd el, ha már ilyeneken agyalsz.

Gondolom leginkább az ilyeneket vicceli el inkább, mert van jobb dolga, mint balhézni.

2019. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezgeted? Ha meg akar csalni szerinted majd elmondja? Még jó hogy elvicceli, hiszen erre akármit mondhatna... Inkább a tetteiben keresd a választ
2019. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Most nem csak ez az egy kérdés,hanem folyamatosan ezt csinálja,sok mindennel kapcsolatban.
2019. nov. 29. 21:48
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt tudja,ha valaha megcsalna,akkor sosem tudnék már benne bízni és jobbik esetben csak nem foglalkoznék már vele.
2019. nov. 29. 21:49
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen mi a francnak kell kérdezgetni? Honnan tudja, hogy 1, 5, 10 év múlva olyan állapotban lesztek-e, hogy megcsalna?

Anyus, felejtsd el az ilyen hülye kérdéseket!

2019. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Isten óvjon tőled, meg a hozzád hasonlóktól.
2019. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Remélem annyi idő után is képes lesz kommunikálni velem.Miért nem olvassátok el a kérdés után,amit írtam?Nem a megcsalások kérdés miatt akadtam ki.Hanem azon,hogy sokszor,sok témával kapcsolatban is ezt csinálja.Mindig tereli a témát.Sok mindenről.
2019. nov. 29. 21:54
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem válaszol az igent jelent
2019. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!