Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol valaki egy olyan kérdésre, hogy képes lenne-e megcsalni?

Figyelt kérdés

Kikerüli a választ, elég sokszor más kérdésekre is az a válasza,hogy elvicceli.Engem meg eléggé frusztrál.Amikor nem kapok tőle egyenes választ,akkor mindig megkérdezem tőle,hogy miért nem tud egyenesen válaszolni.

Erre most csak annyit mondott,hogy csak poénkodni próbál.Meg visszakérdezett,hogy nem szeretem a humorát?

Nem erről van szó.Nagyon szeretem a humorát, viszont nem veszi észre szinte sosem,hogy közben én nekem rosszul esik,hogy kerüli a válaszadást.Mondtam neki,hogy max.azok kerülik ki erre a válaszadást,akik simán megcsalnák a párjukat.Aki nem tenné meg,az meg nyilván képes lenne nyílt, egyenes választ adni.Nem igazán értettem.Ez egy egyszerű kérdést volt.Csak egy egyszerű választ vártam volna.Nem szeretem,amikor valaki kikerüli a válaszadást.Valaki mondana erről valamit,hogy miért csinálhatja ezt?Én többször mondtam már neki,hogy ez nekem nagyon nem tetszik.És akkor is ezt csinálja.


2019. nov. 29. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A nem válasz is egy válasz, csak te nem akarod elfogadni.
2019. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert beugratós kérdésekre csak a hülyék válaszolnak.
2019. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha igent mondana az veszeked alapja lenne.

Kinek hianyzik ez megis?


Nem lehet igy kommunikalni abszolut ahogy te teszed.

2019. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De elfogadom én.Ismersz,vagy mi?
2019. nov. 29. 22:04
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Aki képtelen komoly lenni, azzal nem lehet hosszútávra tervezni. Se gyerek, se közös élet, se semmi.
2019. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezt jól érzed Kérdező, ha kerüli a választ a kérdésedre akkor valami sántít. Nem egyenes ember... Az én volt barátom is ezt csinálta. :/ Tanulság nálam, máskor ha nem ad valaki egy ilyen kérdésre korrekt választ, mehet! :D És akkor majd én fogok röhögni meg poénkodni, hogy kidobtam, mint egy rongyot.
2019. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszene a válasz. Vagy megcsalt már, vagy megcsalna, ha úgy adódik. De ezt magad is tudod, csak nem akarod tudomásul venni.
2019. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14 ha elfogadnad nem kerdezned
2019. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Első lehetséges válasz: talán igen talán nem.

Második: idétlen kérdésre csak idétlen választ lehet adni.

Ha azt mondja, hogy nem akkor többé nem kérdezel? Dehogy nem....

2019. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Derwer ***** válasza:

Egyetértek #19cel.

Lehet kitérés a válasz elől, bár azt az olyan ember okosabban csinálja.

De sokkal inkább az, hogy a kérdés kellő bizonyossággal nem megválaszolható.


Nekem is adott hasonló jellegű kérdéseket a feleségem, akár a leendő gyerekről, vagymikir jönnék össze a következővel ő elmenne, és a többi.


Aki erre komolyan akarna válaszolni, az belátja, hogy ezek olyan szituációk lennének amire nem tudatjuk hogy ténylegesen hogy reagálnánk. Ugyanakkor ha ezt mondjuk, hogy nem tudom, azt egyből számotokra nem tetsző verzióra fordítjátok le. Sőt a lehetne legroszabb verzió aktiválódik a fejetekben és mi vagyunk a rosszak.


No ezért szoktam én is és a legtöbben az ilyen kérdéseket elviccelni.

2019. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!