Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra egy hasonló jellemű nő taszító lenne? Mennyire találnátok nőietlennek?

2019. nov. 30. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Szinte egyetlen hibát nem említett - szörnyen öntelt és nárcisztikus karakterről van szó, nem szimpatikus. Végig ilyen Havas Henrik / Csernus dialektussal olvastam, nekik van ekkora arcuk.


És még engem tartotok annak, de egy ilyen írás után... most komolyan?

2019. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem említett. Nehezen nyílik meg, kissé ellentmondásos, keménynek akar látszani, de nem az és tényleg vannak inkább férfias tulajdonságok a felsoroltakban + bevette a femcsi doktrinát, miszerint az anyaság mellett, ha nem dolgozik, az szégyen.

Így egészébe számomra egy szerethető karakter lennél, de velem nem lehetnél ilyen kevert, mert azt nem lenne kedvem kezelni.

2019. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
#1 szinte csak hibákat említett, pozitív nem sok volt a leírásban. Nekem nem szimpatikus.
2019. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem igazán értem, hogy lehet ezt egy tisztán pozitív leírásnak látni, de még ha az is lenne, akkor sem hibák és erények mérlegeléséről szólna az eredeti kérdés, hanem nőies meg férfias tulajdonságokról. Ilyenkor mi jelentősége van annak, ha az ember pl. lusta, mint a dög?
2019. nov. 30. 09:51
 5/7 A kérdező kommentje:

"bevette a femcsi doktrinát, miszerint az anyaság mellett, ha nem dolgozik, az szégyen"

Szégyennek nem szégyen, csak nem való mindenkinek az az élet.

2019. nov. 30. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 és #3


Akkor újrafogalmazom a kedvedetekért...


Csak jónak szánt dolgokat írt, illetve olyan "hibákat" írt le amikről reméli, hogy nem számítanak durva dolgoknak. Egy gusztustalan öntömjénező leírás volt. "De hát ő olyan jó, hogy nincsenek is hibái" - seems legit.

2019. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked milyen hibáid vannak? Csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, szerinted hogy néz ki az, amikor valaki reális színben igyekszik feltüntetni magát, és felvállalja azt is, ami "durva".
2019. nov. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!