Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is már volt hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is már volt hasonló?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen át kellett vinnem valamit egy másik rèszlegre és van ott egy nagyon szép nő, aki amúgy kedves kicsit visszahúzódó, de semmi extra.. Nem is hozzá mentem, viszont a figyelme olyan mèrtèkben zavarba hozott, hogy azt hittem hogy kiugrik a szívem , levert a víz és alig tudtam értelmesen beszélni.. Hogy lehetséges ez, ilyen még soha nem fordult elő velem.. Úgy gondolom, hogy alapvetően van önbizalmam, de ebben a helyzetben nem tudtam semmire sem gondolni, kizárólag arra , hogy nem érzem jól magam...
2019. nov. 18. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megijedt a szolgabíró, hogy kinyílik a szolgahintó ajtaja. 😂
2019. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még soha nem féltem attól annyira ,hogy valamit esetleg rossz helyre viszek majd.
2019. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!