Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek ezt a szituációt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozom a Férfivel akivel ismerkedem, elég jól kijövünk, szerintem egészen egymásra találtunk.

De viszont most felütötte a fejét egy olyan Mende monda hogy ugyanitt ezen a munkahelyen egy másik nővel is sokat együtt van, sokat látják őket együtt, sokat beszélgetnek. Ebből persze sokan azt hozták ki hogy valami van köztük, nem igazán tudom mire gondoljak.

Az lenne az egyenes hogy megkérdezem tőle, de ha meg csak munkatársi viszony, és van egy téma amiről jól eltudnak beszélgetni és jól kijönnek, akkor meg vádoljam meg azzal hogy engem is szédí a nő mellett?

Ha igaz hogy vele is viszonya van, akkor úgysem fogja bevallani szerintem hisz hát titokban velem is kikezdett mellette. Mit tennétek?


2019. aug. 25. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Házi nyúl-> Ne!
2019. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
A pasi nem biztos, hogy igazat mondana. Úgyhogy beszélj inkább a nővel, ha diszkréten nem tudod kipuhatolni, akkor nyíltan. Kérdezz rá, hogy köztük van-e valami, mert a fiúval mostanában többet -beszélgetsz, és szimpatikus neked, de ha ők együtt vannak, akkor leépíted.
2019. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amíg nem nincs kimondva hogy ti most egy pár vagytok, addig ne csinálj belőle problémát. nem tudhatja ő sem hogy veled hányadán áll a dolog. ha párt keres magának, akkor evidens hogy több mindenkivel ismerkedik, barátkozik(nem kefél), keresi a párját. egyébként a nők is pontosan ezt csinálják. ha már együtt vagytok, felvállalva a kapcsolatot, akkor már baj.
2019. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont attól félek, hogy ő vele meg már együtt van, és ezzel neki is okozunk egy csalódást akkor is ha én nem tudok róla, hisz már jó ideje ismerkedünk mi is, nem 2 hete.
2019. aug. 25. 07:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj velük és tisztázd va dolgot.Jobb tisztán látni mint a bizonytalanság.
2019. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nőt nem ismerem, igazából még nem is láttam.


Pont találkoztam egy nővel, aki vele dolgozik együtt, egy területen, és ő mondásaként ez a férfi akivel nekem is alakul, jó sokszor ott van a nőnél, sokan vannak együtt, gondolok itt arra, hogy gondolom kávéznak beszélgetnek stb...


Mivel minden munkahelyen megy a pletyka, tartok attól is hogy fel van fújva, nekem úgy van előadva hogy gyakran találkoznak ott, aztán lehet heti egyszer látják őket.

2019. aug. 25. 08:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért jó kollégával kavarni? Ez annyira etikátlan...
2019. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Erre még sosem gondoltam 😃

Nekem elsőlátásra megtetszett, elhivott randizni én pedig igent mondtam mert jó kiállásu férfi, őszintén én többet szeretnék tőle, komoly kapcsolatot.


A helyet ahol dolgozunk nem úgy kell elkepzelni mint egy OTP bankot pl ahol családias a légkör.

2019. aug. 25. 10:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindegy hol dolgozol, attól még kolléga. Incs elég férfi a Földön?
2019. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De már bocsi a kérdésért, téged miért zavar hogy ki kivel ismerkedik? Ez egyszerű kötekedés részedről.

Ez neked nem fáj, ha nálunk nem úgy alakul és igen, akkor váltok munkahelyet esetleg, sosem gondoltam bele ebbe hogy ez erkölcstelen lenne, hisz tetszett és is neki és szívesen kötnem vele össze az életem is.


Ez egy baromság hogy megvan adva ki kivel ismerkedjen és miért mert nagyon nagy a Föld , körülbelül 200 férfi van itt még rajta kívül. 🧔

2019. aug. 25. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!