Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is nagyon bunkó volt, vagy nem értem a viccet? A tutira valós bunkóságokat pedig hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Párom egyik barátja egy igazi bunkó ez tény és kezd már elegünk lenni a beszólásaiból, valahogy meg kéne fékezni.

Most ami legutóbb kiverte a biztosítékot,az az volt, hogy építkezünk és már van bejárati ajtónk hála égnek. Egyik nap mentem ki az építkezésre,s Ők már ott voltak és azt mondta ez a bunkó, hogy kopogni nem kéne? Én sem vagyok az az elveszett típus,de hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, csak visszakérdeztem, hogy ugyan miért kellett volna kopognom? Azt mondja mert ha valahova bemész illik kopogni. Én mondom, nem "valahova" mentem be. S aztán ez annyiban maradt. De készülök rá, hogy lesz még hasonló beszólása. Most ezt lehetne viccesen is felfogni, hogy lehet az ajtót akarta dicsérni ezzel, csak tudjátok rendszeresen vannak bunkó beszólásai (pl.ha nem hoztam sört akkor ne is menjek be - a saját otthonomba értitek!!?...stb.), szóval ha ezt mégse kéne annyira a szívemre venni, akkor is van bőven miből válogatni.

Párom s a többi barátaink azt javasolják, hogy azonnal szóljak vissza ha beszól és akkor ki fog alakulni a határ, viszont ez eddig nem sikerült. Még úgy sem, hogy Páromra pedig tekintettel van, csak úgy általában a nőkre nem.

Gondoltam kiírom ide,ezen az oldalon biztos olvasok olyan kezelési javaslatot, amivel azonosulni tudok alkalom adtán.



2019. nov. 30. 09:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10-re: biztosan nem mennék le az Ő szintjére ilyet kezdeményezni. Hidd el, sajnos nem kell sokat várnom az újabb beszólására. Viszont amellett, hogy egyet értek a meglátásaiddal és minden tapasztalat megerősíti, nem tudom még hogyan tudom majd kivitelezni az újabb visszaszólást... Hogy "viccesen" kéne, mikor ha meghallom mit mond, rögtön felmegy a pumpa láthatóan, vagy van, mikor meg tudom csinálni, hogy nem reagálok, nem veszem figyelembe se.

Ha nem fog hirtelen az eszembe jutni visszaszólás,mert annyira sokkol,vagy nyomdafestéket nem tűrne,ami eszembe jut, akkor terveim szerint mostmár csak egyenesen meg fogom mondani, hogy otthon az asszonyt ossza ki. Engem ne.

2019. nov. 30. 11:56
 12/20 A kérdező kommentje:
A visszaszólás ötleteidhez még annyit tennék hozzá, hogy Ő nyilván úgy adja elő a dolgokat, hogy otthon mekkora szexpartik vannak. Lehet, hogy épp ezzel palástolja ugye az ellenkezőjét. Amire egyébként senki nem kíváncsi. Párom is mondta,miket mesél szegény asszonyról, hogy hogy lehet valaki ilyen bunkó, hogy ilyen durva és intim dolgokat így elmesél és hogy hogy nézzen az asszonya szemébe ezek után. Szóval még pasik közt is túl megy a határon, pedig egymás közt nyilván tágabbak azok a határok, na de nem ilyen undoritó módon. S még mindig tudnék mit mesélni...
2019. nov. 30. 12:27
 13/20 anonim ***** válasza:

Nos, igen. Gondoltam, h így van, h sokkol ez a drága jó ember. Ezekhez a kedves intelligens emberekhez "fel kell nőni", vagyis inkább helyesen, mint ahogy írtad is: lealacsonyodni.

Akkor nem marad más tényleg, csak az egyenes út. Na de akkor ne fogd vissza magad. Rendesen, konkrétan mondd meg neki, h szórakozzon azzal, ami az övé... :) És innentől felejtsen el beszólogatni, mert azt nem teszi zsebre, amit legközelebb kapni fog.

Sok sikert! :)

2019. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Csak azt remélem, hogy ezek után sem tud a szerelmünkben kárt okozni.

Köszönöm szépen a segítségedet!

2019. nov. 30. 12:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen emberrel miért barátkozik a férjed.
2019. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Amiket a kérdésben írtál azok nem tűnnek túl bunkó dolognak.

Sőt, ha jól értem, dolgozni van ott.

Amiket később írtál azok bunkók, az asszonyról intim dolgokat mesélni, na az sok!


Ha még nem tanultad meg, hogyan kell gyorsan naróan reagálni, már nem is fogod, ne erőlködj ezzel.

Építétsétek le

2019. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

hat...en ennel a szintnel no letemre sokkal szarkasztikusabb es bunkobb vagyok,de mindig poenkodok.. ritka,amikor bantas celjabol ,szant szandekka vagyok bunko..

O ilyen,megvaltozni miattad es mas miatt biztos hogy nem fog. Ha nem tudod elviselni a vicceit,akkor szolj neki hogy vegyen vissza...ha nem vesz vissza,akkor meg vagy szolj vissza,vagy engedd el a fuled mogott..de semmikepp ne vedd magadra,mert cssk egyszeruen ilyen a stilusa..

2019. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik ott,sehol nem utaltam ilyenre és nem erőlködöm és a barátait sem válogatom meg.
2019. nov. 30. 13:36
 19/20 anonim ***** válasza:
jajj bocsanat,utolag olvastam el azt,hogy miket mond az asszonyrol...na jo,ez nalam is boven kiverne a biztositekot...ezek mar durva dolgok..
2019. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

17-re: Én is úgy gondolom, hogy nem akar direkt megbántani,ha másért nem a Páromra való tekintettel is. Nagyon odavan érte.

Bár elgondolkodtató, hogy biztos annyira ártatlan-e, hogy mindez csak a stílusából fakad... Évekkel ezelőtt egyszer a saját fülemmel hallottam, ahogy ellenem illetve a kapcsolatunk ellen beszélt, pedig a Párom volt a ludas valamiben,de kapva kapott az alkalmon, hogy hátha szétmehetünk. Párom szerencsére akkor is helyre tette.

Azóta már biztos meg is értette, szóval feltételezzük, hogy csak a stílusa a gond,de azért csak óvatosan. De akkor is elviselhetetlen.

2019. nov. 30. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!