Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő, ha a lànynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő, ha a lànynak nincsen hobbija csak az egyetem és a munka?

Figyelt kérdés
Mert nincs másra ideje, de egyébkènt kreatív szakon tanul.Vagy akkor is kiàbrándító?

2019. nov. 30. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kellene mindenkinek hobbi?

(nincs is, amúgy)

De lehet, csak mákom van, mert imádom a munkámat.

2019. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha őt magát nem idegesíti ,akkor engem hol érdekeljen?

Másik: Hogyha őt idegesíti, akkor nyilván idegesítő.

Ha a másik számára idegesítő, azzal neki nem kell törődnie, mert nem az ő baja.

Ha társkeresésben ez neked gondot okoz, akkor nem az a kérdés benne, hogy zavarja -e, hanem hogy ha , mint írod:

"Nincs másra ideje"; akkor hogyan akarna ő fenntartani egy párkapcsolatot? (Csak mert gondolom, hogy ehhez is köze van, összefügg,mert a párkapcsolatok témakörben van. )

2019. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"de egyébkènt kreatív szakon tanul" nekem ebből az jön le, hogy ez a szak a hobbija és erről tanul, szerez ismereteket és tapasztalatokat.

Nekem is a tanulás a hobbim

2019. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, csak én vagyok szerencsétlen, de eddig akikkel szexnél több is volt kilátásban, előbb-utóbb problémázni kezdtek emiatt.

Nekem sokszor úgy tűnik, hogy ma már ez is egy alapvető elvárás lett. Míg a szüleink generációjában senki nem piszkálta a másikat emiatt (sem), teljesen rendben volt a hobbi-, és utazgatásmentes, egyszerű életstílus.

2019. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!