Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel ha megtaláltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel ha megtaláltátok számotokra a tökéletes nőt, de megcsalt akkor is tökéletesnek látnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Történt ugyanis összejöttem és szerelmes lettem egy nőbe, aki számomra legidealisabb nőt ábrázolta. Minden amit az ő személyisege, viselkedése külseje képviselet és a vágyaimban elképzeltem, őt éreztem legtökéletesebbnek a megcsalas után is. Tudom legfőbb bűnt követte el, de úgy érzem amit ő adott nekem ez a sok cérzést", más nem tudná/tudta ugy megadni. Azóta voltak más nők, próbálkozások de az érzés nem ugyan azok voltak.


Válaszokat előre is kösz.



2019. dec. 3. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy igen, mert számomra tökéletes, csak ő ezt nem viszonozza felém, vagyis a kapcsolat nem harmonikus. Van olyan exem akit ha meglátok úgy begerjedek mint tini koromban pedig anno elhagyott egy másik férfiért és gyereket is szült neki. Kapcsolatba soha nem lépnék vele, mert az agyam riadót fújna, hogy megbízhatatlan, kiszámíthatatlan de bármikor lefeküdnék vele, mert tudom hogy szuper lenne.

Férfiként a tökéletességet gyakran a külsőhöz párosítjuk és utána jövünk rá, hogy hibáztunk, nem is kicsit. A belbecs nem olyan könnyű felmérni, a kapcsolatok eleje nagy színészkedéssel indul, mindenki a jobb arcát mutatja a partner felé, az összeköltözés után jönnek elő a problémák.

2019. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre lehet tökéletes, de a személyisége, viselkedése kevésbé ha hajlamos volt a megcsalásra.

Ha megbocsájtod Neki továbbra is számíthatsz erre, és ez számodra egy lealacsonyító, megalázó helyzet.

Ez a nő egy laza szeretői kapcsolatra alkalmas, ahol nem számít,hogy van-e Rajtad kívül más vagy sem.

Ha így is elfogadjátok rendben, de tartós, jól működő kapcsolatra ne számíts.

2019. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt akkor már nem. Szeretm a változatosságot, ezért elején megmondom, hogy nyitott kapcsolatot tudok elképzelni, és ez két irányba mehet, tehát ő is azzal csinálja akivel akarja, amíg tudok róla. Ha eltitkolja, akkor nem ismer annyira, hogy a tökêletes nő legyen.
2019. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tökéletesnek tartanék egy ilyen nőt, azt tartanám tökéletesnek, hogy megcsalnak. A tökéletes ember attól tökéletes, hogy a számomra preferált módon viselkedik velem...


Tehát nem, nem tartanám annak.

2019. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barnabas333 ***** válasza:
39%
Nekem volt egy ilyen barátnőm, istenien főzött, szuper volt az ágyban és jó volt vele bulizni is. De minden pasiját, engem is sok férfival megcsalt, sajnos munkában nem volt ász inkább csak vitte a pénzt, meg a családom is ellene volt. Mégis nagyon boldog voltam akkor vele. 42F
2019. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1/5 válaszolnak -

Ugyan ebben vagyok, ő benne találtam meg a tökéletességet. Sajnos a belbecs dolgot is pozitívan éltem át vele, csak a megcsalast tudom ami legrosszabb hogy csinált. És ez így osszezavar, külső, belső tökéletes de a hűtlenség velem szembe nem volt meg. És nagyon úgy gondolom ő ilyen is s hűtlen csak mellettem volt, későbbi kapcsolataiban megmarad hűségesnek.


2/5 - nem bocsátották meg neki, nem tudtam, nem működött volna tissza kapcsolatokért.


3/5 - igen tudom ez is egy szempont h megcsalt akkor már nem tökéletes, de nem így látom még


4/5 - köszönöm a válaszodat.


5/5 - tudtommal előttem és utánam se csalt fere más pasikkal, csak mellettem tette ezt meg.

2019. dec. 3. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!