Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az alkoholizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az alkoholizmus ismerkedéskor, amikor józanul se érdekeltem jobban a nőket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 20:35
1 2
 11/14 Röcsögei Péter ***** válasza:
0%
Veled az a gond, hogy van éntudatod, meg eljutsz odáig, hogy felteszel ilyen kérdéseket. Másoknak eszébe sem jut, hogy talán nem érdekli a nőket, hanem biztosra veszi, hogy igen. Minden paraszt azt hiszi, ő a király. Te gondolkodsz, és ez nem vonzó a számukra. Nem jó hozzád az 5 soros használati utasítás, amit a palikhoz használnak általában. Ne igyál többet, inkább találj elfoglaltságot, amiben sikerélményed van! Mások ezt nem tehetik meg, akik igába hajtják a fejüket, és kedvesük mosolyáért hitelt is képesek felvenni, ha már 12 óra munkával nem elég a pénz. Használd ki a szabadságodat, építs karriert, legyél híres! Ne mérgezd magad olyanok miatt, akiknek 5 forintot nem érne az életed megmentése, kik ők neked? Miért kell kötelezően párt találni? Mert a reklámok azt mondják? Attól több telefont veszel? Talán neked más jutott. Több lehetsz az átlagnál így szabadon, mert bármit megtehetsz.
2019. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Péter!

Veled ahogy olvasom elég rendesen elbántak. Nő vagyok,van párom,de soha nem hajtanám hitelbe,főleg,hogy ugyanannyit keresünk mindketten. Sőt,én hamarosan a dupláját... Sőt... volt,amikor csak én dolgoztam,ő nem. Több mint fél évig nem dolgozott. Kapott autót,drogot,alkoholt,cigit,kaját és még fedél is volt a feje felett. Szóval szegény férfiak 😢😢 mindjárt sírok...

Azóta felnőtt,dolgozik,nincs drog,nincs pia és tud gondolkozni.

2019. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

A kapcsolat egyik erénye, főként a nő részéről,a megbízhatóság, és a stabilitás.

Az alkoholizmusra nem igazán jellemző ez.

Azt tanácsolom,légy erős, erősebb mint valaha, és szokj le az ivászatról, sportolj, vagy végezz valami produktív pótcselekvést helyette.

Legyél olyan ember akire büszke lennél, és lesz olyan hölgy aki büszke lessz rád.

2020. jan. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy kupica reggelire a magyarnak az adhat ihletet.
2020. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!